Widok

FIZYKOTERAPIA!!

Mam pytanie. ile kosztuje studiowanie na tym kierunku ?
Proszę. o szybką odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok 600 zł za m-c
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem studentko tej szkoły...i na prawdę nie -polecam!! a tym najbardziej studiowanie tam fizjoterapii! jest to wielka jedna porażka...i najgorsza decyzja w moim życiu ;( w pierwszym roku wszystko rozporządzał dr Krupa, bardzo miły człowiek i chciał zawsze jak najlepiej dla studentów. W tym roku wszystko zarządza dr Scipiurko , po prostu jedna wielka porażka! Nie potrafi wysłuchać studenta, wszystko u niego obraca sie w przekrętach...a uczciwość?... hmmm on chyba nie wie co to jet. Na samym początku wydaje się b. fajny, dużo mówi i koloryzuje, ma po prostu dobre gadane, ale w realizacji jest b. słaby, no chyba jeśli chodzi o kasę. Na prawdę nie bierzcie nawet pod uwagę fizjoterapii w tej szkole...psychologia jest na prawde fajna, ma świetnych wykładowców i też są b. ciekawi wykładowcy z fizjoterapi ale Scipiurko to... nie chce być wulgarna ... bardzo w tej szkole lubię ochroniarzy,są przesympatyczni ;) a panie z dziekanatu niegdy nic nie wiedzą, zawsze tylko mówią z uśmiechem "proszę zobaczyć na wirtualnej" Z czystego serca odradzam :) pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i mam nadzieję że przemyślicie dokładnie waszą decyzje a propo fizjoterapi w tej szkole;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry