Widok

FM Group co sądzicie

Co sądzicie o MLM i FM Group. O sposobie rozliczania firmy umowa zlecenie, działność i podatki.Jakie sa wasze doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kup "chemograf", dogadaj się z producentem kosmetyków i zrób FM Gropu Bis. Będziesz miał dobry biznes.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba chodziło o chromatograf, bo chemograf to zarysowana (zapisana) kartka papieru, a chromatograf (gazowy lub cieczowy) to urządzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Każdy rodzaj biznesu ma swoich zwolenników i przeciwników. Zdarza sie ze zwolennicy wysysają jakieś bajki z palca,ale tak samo często zdarza się ze opinie przeciwników biorą się z ich niewiedzy. A czy każdy system polityczny jest dla wszystkich idealny? :)

NN firma mówi jasno jak się rozlicza,na jakich zasadach tylko nie na spotkaniach informacyjnych bo ta wiedza w tym momencie nie jest nowym osobom potrzebna, chyba że zapytają to dostają rzeczową odpowiedź ode mnie. W początkowej fazie nie podpisujesz żadnej umowy bo po prostu zarobione pieniądze bardziej opłaca się wybierać w towarze,w późniejszej fazie podpisujesz z firmą umowę o zlecenie i normalnie odprowadzasz podatek. Ale to też do pewnego momentu bo przy zarobkach już w granicach 3-4 tys to się nie opłaca bo zjada Cie podatek. wtedy zakładasz własną działalność gospodarczą,jako firma świadcząca usługi reklamowe dla FM Group. Więc nie ma żadnych przekrętów.
Halewiczu:
Produkty Fm Group nie są podróbkami znanych marek! Czy sądzisz że te znane marki "dałyby sobie jawnie w kasze dmuchać". To są oryginalne produkty firmy FM Group oparte na ekstraktach zapachowych firmy Drom u której zaopatrują się też takie znane z telewizji marki jak Loreal, Nivea, czy Adidas. A więc jakośC Fm,Loreal,Nivea to jakoś DROMu!!
Z kolei opinie ,że to piramida są też wyssane z palca,nie wiem kto Wam prezentował firmę ,ale widać ,że zrobił to nie umiejętnie bo nie potrafił takiego prostego mitu obalić.
Tak w ogóle piramidy to były od zawsze i wszędzie, nasi przodkowie biegali z dzidami pod piramidami,Twoja firma jest piramidą,rząd jest piramidą,szkoła jest piramidą,tylko że w tych super "normalnych piramidach" zawsze będziesz niżej niż Twój przełożony.


Zanim zacząłem współprace z FM Group nazwa i produkty obijały mi się o uszy, bo tam kolega handlował, tu kuzynka też ,biegali i oferowali produkty, zbytnio mnie to nie interesowało ,ale wiedziałem że osoby które używały produktów tej firmy były zadowolone. Ale kiedyś przypadkiem trafiłem na osobe konkretną która przedstawiła mi to od prawidłowej strony. Negatywne opinie biorą się tylko i jedynie z braku odpowiednich informacji które często są przekazywane przez Dystrybutorów którzy też mało wiedzą,bo wydaje im się to tak proste że po co się uczyć , przecież ja tylko 10 osob i one po 10 i mam kase. Nie nie,tak to nie działa.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę pytać chętnie odpowiem bądź to na forum bądź to na maila.

Mój mail: mat.wozn@gmail.com
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
NN firma mówi jasno jak się rozlicza,na jakich zasadach tylko nie na spotkaniach informacyjnych bo ta wiedza w tym momencie nie jest nowym osobom potrzebna, chyba że zapytają to dostają rzeczową odpowiedź ode mnie.

Mylisz się.Ta wiedza jest bardzo potrzebna poniewaz z tych 9 zł przy umowie zlecenia robi się duzo mniejsza kwota i powinna się zapalic czerwona lampka że zysk jest wręcz znikomy. 9 zł brutto a netto to nie to samo.


W początkowej fazie nie podpisujesz żadnej umowy bo po prostu zarobione pieniądze bardziej opłaca się wybierać w towarze,w późniejszej fazie podpisujesz z firmą umowę o zlecenie i normalnie odprowadzasz podatek.

Poprostu poczatkowe kwoty sa tak małe że wogole ich sie nie opłaca wybierać. Pozatym wypłata w towarze nie jest wcale atrakcyjna bo musimy wybrac produkt tej firmy a nie innej.

Aby prawnie dostać pieniadze od FM nie ma innej drogi jak umowa zlecenie i musi byc odprowadzony podatek. Pamiętajmy jednak o tym że ta umowa jest za szerzenie wiedzy o firmie (powiedzmy marketing) a nie sprzedaż. Kupione produkty prawnie nie moga byc rozprowadzane! Czy Ci młodzi ludzie na spotkaniach słyszą: nie wolno Wam rozprowadzać tych towarów. Jeśli rozprowadzają towary po znajomych to robia to bezprawnie. Produkty FM moga byc w tym wypadku kupowane tylko na własny uzytek.


Ale to też do pewnego momentu bo przy zarobkach już w granicach 3-4 tys to się nie opłaca bo zjada Cie podatek. wtedy zakładasz własną działalność gospodarczą,jako firma świadcząca usługi reklamowe dla FM Group. Więc nie ma żadnych przekrętów.



Pzry takich zarobkach to jawne rozprowadzanie produktow firmy.Umowa zlecenia prawnie nie jest możliwa! Przy rozprowadzaniu produktów jest konieczna jest działanośc gospodarcza.Moim zdaniem nawet przy małym utargu jesli rozprowadzamy znajomym a nie tylko na własny uzytek konieczna jest działanośc gospodarcza.O tym na spotkaniu nie słyszałam ani słowa.Czy Ci młodzi ludzie wiedza jakie są konsekwencje rozprowadzania towarów FM bez załozonej działaności gospodarczej, kiedy nie kupuja produktów na własny uzytek! Czy mówicie o tym na spotkaniach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz zjechałem niżej i widzę, że ktoś ma podobne zdanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie neguję Twojej inteligencji ale chyba nie wziąłeś pod uwage jakie koszty generuje otworzenie własnego biura projektowego.
Widzisz odrazu widze ze masz tylko skąpa wiedze o FM i o MLM bo nikt tam nie chce zebys inwestował 5000 zł na produkty i potem je odsprzedawał bo to nie ta idea. Idea jest jedynie samemu przestawic sie z zakupami w Tesco na zakupy w internecie i zachecic do tego swoich kumatych znajomych. Ja jesli juz odsprzedaje komus produkty to komus w rodzinie,cioci,wujkowi,kuzynowi i nawet do nich nie chodze bo sami do mnie dzwonia zebym zamówił im jakiś produkt,najczesciej z chemii gospodarczej. I tyle. To jest kwestia indywidualna czy komus podchodzą perfumy czy nie. Oczywiście moze kazdy zajac sie odsprzedażą ale dużo na tym nie można zarobić,zajmują się tym najczęściej nowe osoby lub takie które chcą po prostu dorobić kilka stówek na piwko.

Minusem tego sposobu zarabiania jest to że nie ma się nad soba tzn "bata" jak sam tyłka nie ruszysz to nic nie ma,jak robisz to źle bo źle Cie nauczyli też nic nie masz.
A powiem Ci że każdy,dosłownie każdy podzieli się pomysłem na dobry biznes jeśli sam będzie miał w tym korzyść!! To oczywiste nikt nie mówi o fundacji charytatywnej. Nie wiem jak Tobie ale mi nie przeszkadza że Trawińscy są milionerami a ja zarabiam tylko paręnaście tys.bo patrząc z perspektywy normalnej pracy i tak większość ludzi nie dojdzie do takiego poziomu zarobków.
Taki tryb myślenia jest typowo polski, "nie ważne żebym ja miał lepiej,ważne żeby sąsiad miał gorzej" ;)
Właśnie FM nie szuka akwizytorów tylko partnerów którzy zrozumieją idee marketingu wielopoziomowego i nie będą biegać bo domach i namawiać na kupowanie tylko budować stałe rynki zbytu wśród swoich znajomych. Bo zarówno ja jak i Ty jesteś stałym rynkiem zbytu bo i ja i Ty się myjemy i w jakiś sposób pielęgnujemy swoje ciało.
Niestety teraz nie mam troche czasu na szukanie rzetelnych linków z danymi bo dzień jest jaki jest. ale na szybkiego znalazłem chociaz screema z Forbsa na stronie jednego z Liderów.
http://www.miniperfumeria.com/index.php/2011/09/fm-group-w-miesieczniku-forbes-czytaj-wiecej/
jesli Cie to nie satysfakcjonuje znajde lepszy w wolnym czasie.

Bolączką FM i W ogóle MLM jest niedostateczna wiedza przekazywana dalej i dalej. Kilka osób z mojej aktualnej struktury było zdziwionych że FM to zupełnie cos innego niz myśleli wcześniej bo znali ta firme jedynie z perspektywy sprzedaży. Dlatego ja na swoich spotkaniach przedstawiam najpierw Idee marketingu sieciowego a potem firme,bo tak na prawde nie jest ważna w jakieś branży działa firma,ważne aby te produkty były codziennego użytku i były zużywalne bo takie produkty każdy potrzebuje w dzisiejszych czasach. Co innego gdyby Fm oferowało złote dzbanki a one nie są potrzebne wszystkim i nie każdy może sobie na taki dzbanek pozwolić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie neguję Twojej inteligencji ale chyba nie wziąłeś pod uwage jakie koszty generuje otworzenie własnego biura projektowego.

Koszt prawie taki sam jak otworzenia działalność na cele FM. Zusy, podatki, komputer, transpotr, telfon, księgowość. Nie widzę dużej róznicy. No poza tym że przy własnym biurze zyski idę do mnie jako włściciela a w FM dostaję jedynie ulamek ceny produktów. Reszta idzie do właściciela FM.

Minusem tego sposobu zarabiania jest to że nie ma się nad soba tzn "bata" jak sam tyłka nie ruszysz to nic nie ma,jak robisz to źle bo źle Cie nauczyli też nic nie masz.

Przy własnej działaności minus jest taki sam. Nie ma pieniędzy bez wysiłku.Ludzie anuczcie sie tego. Nikt nie rozdaje pieniedzy za darmo.

FM nie obraź się ale to klon Amway'a, Oriflame, Avon itp.Niczym się prawie nie równi.Tam wszedzie jest sosowany marketing MLM.Tak to nie nowość, FM nie wymyśliła marketingu FM.O tych firmach tez pisłay wielkie gazety bo ich WŁAŚCICIELE zbijali na nich kokosy, nie trybiki, ludzie tworzący kanały dystrybucji. Oni byli tylko narzędziem firmy przy bogazeniu sie jej właściceli.Ale pomysłu nalezy pogratulować.



Dlatego ja na swoich spotkaniach przedstawiam najpierw Idee marketingu sieciowego a potem firme,bo tak na prawde nie jest ważna w jakieś branży działa firma,ważne aby te produkty były codziennego użytku i były zużywalne bo takie produkty każdy potrzebuje w dzisiejszych czasach. Co innego gdyby Fm oferowało złote dzbanki a one nie są potrzebne wszystkim i nie każdy może sobie na taki dzbanek pozwolić.


Idea marketingu nie jest zła ale dla właścicieli firm. Prfumy to nie produkty codziennego uzytku. Drogie środki czystości też nie. Produkty codziennego uzytku to chleb, maslo, papier toaletowy.

Mi wystarczy mydlo za 10 zł , nie musze sie mys takim w ładym opakowaniu za 23 zł. Do naczyń wystarczy mi zwykły plyn do naczyn a nie taki co kosztuje dwa razy tle, tak samo zmywa ale trochę ładniej pachnie. Cienie do powiek mogę kupic za 3 zł w kazym chemicznym, nie musze miec takich za 20 zł gdyż dla mnie prawie niczym sie nie róznią. Na tym sa najwoeksze oszczędności.Po co mam zyskiwać 3% ceny jak mogę zaoszczęcic na mydle 50% ceny, to samo tyczy sie innych kosmetycków.Markowe ciuchy sa szyte w Chinach i Turcji, esencje perfum tych europejskich i droggich produkuje się w Egipcie i innych tym podobnych krajach, podróbki również.Dlczego cenimy więc rzeczy markowe, czy one naprawde takie są. Tak naprawdę płacimy za nazwe marki a nie sam produkt. Nauczmy sie kupowac rozwaznie a nie bedziemy musieli wciskac kitu znajomym i rodzinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zrobiłam sobie taki eksperyment : kupiłam zapas produktów (na miesiąc) dostępnych w ofercie FM Group (mydła, szampony, etc.) w sklepie sieciowym. Decydowałam się na produkty normalnej jakości, szeroko dostępnych, znanych marek.
Porównując rachunek ze sklepu z kwotą, jaką musiałabym wydać na produkty marki FM Group (ze zniżką dystrybutorską 30%) okazało się, że decydując się na zakup w FM, zapłaciłabym prawie 2 razy więcej... Po co ?
Może aby przekroczyć pierwszy próg i zyskać 9 zł... ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
~Aithusa masz racje, produkty FM są drogie w stosunku do produktów w hipermarketach czy nawet droższych sklepach. Nawet rabat dystrybutora nieduzo tu zmienia.

Pozatym jakie 9 zł , po odliczeniu 18% procent podatku i ewentualnych zusów to może być tylko 5-7 zł jak nie mniej, bo doliczyc trzeba swoj czas spedzony przy rozprowadzaniu produktów, koszt transportu, rozmów telefonicznych, energi elektrycznej itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do cieni do powiek za 3 zł i ich porównania do takich za 20 zł w żadnym wypadku nie mogę się zgodzić!!! Na co dzień zajmuję się wizażem i gdybym w pracy używała kosmetyków z najniższej półki nigdy nie miałabym klientów!
Po pierwsze: Tanie, niesprawdzone kosmetyki mogą okropnie uczulać. Mówię tu o firmach "kioskowych" i typu "wszystko po 2 zł".
Po drugie: Takie produkty mogą zawierć w składzie bardzo szkodliwe związki chemiczne i pierwiastki! Radzę poczytać składy i się zainteresować. Nikomu nie życzę ołowicy lub innego paskudztwa..
Po trzecie: Uzywając tanich, niesprawdzonych kosmetyków nigdy nie uzyskamy takiego efektu jak przy droższych i lepszych jakościowo produktach. Zapytajcie osób, które się na tym znają, to Wam powiedzą. Może lepiej już się nie malować, niż używać badziewia..
A co do FM to mam kilka ich produktów. Chemia gospodarcza jest na poziomie, jednak cena odstrasza.. Make-up jak za tą cenę jest bardzo średni, chociaż zdarzają się "perełki" ;) Perfum raczej nie polecam. Mnie one bardzo uczulają; to jedyne produkty jakie mnie uczuliły w calym moim życiu.
Jeśli chodzi o MLM to moim zdaniem można zarobić ;) znam wiele osób, które zarabiają ogromne pieniądze w MLM, ale w konkurencyjnej firmie ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety na wszytskich argumenty odrazu nie zdąrze odpowiedzieć więc narazie odpowiedam tylko Halewiczowi.

Masz racje argumentacja jest ta sama bo jest prawdziwa! Żeby sie o tym przekonać musisz po prostu kupić tego nieszczęsnego Forbesa, lub logicznie matematycznie policzyć wszystko i nie skupiając sie na 9 zł z 3% poziomu bo to tak nie działa i tyle.:)
A kto powiedział że tutaj nie trzeba włożyć pracy?! Tutaj wręcz trzeba zapierdzielać....murzynów to ja nawet nie chce bo ludzie biegajacy po domach z piórnikiem nie są odpowiednimi do współpracowania z nimi. Zauważ że każdy z liderów zawsze jest do dyspozycji ludzi których prowadził,pomaga im jak może,spotyka się po kilka miesięcy zanim dana osoba się usamodzielni i kto mu za to płaci? Trawiński? A co jeśli pracujesz z daną osobą pół roku a ona zrezygnuje badź nie zobaczy w tym przyszłości? Ile czasu i pieniędzy traci lider? Nikt za to nie zwraca przecież.To jest po prostu inwestycja w człowieka i często jest nie trafiona! Czyli co szukam "murzynów" żeby którzy biegają z produktami robiąc 300 zł utargu dla siebie mają 9 zł z planu marketingowego i 100 z odsprzedaży a ja ile mam z tego? w zależności od poziomu maks 60 zł. a koszty dojazdy? czas poświęcony z takim delikwentem?!

"NIE MA w Polsce nikogo, kto by dorobił się fortuny, jaką obiecują firmy sprzedające swoje produkty w systemie MLM."
Nie ma? :)
Znam chłopaka z WSB który jest aktualnie na poziomie 18% czyli zarabia coś koło 2tys. ,dziewczynę z PG która jestem już na 21% i nie bawem jeśli się nie myle wskakuje do 2 planu marketingowego.
Ale ludzi którzy zarabiają do 1000 zł jest po prostu masa i się to pieniądze z odsprzedaży tylko z obrotu ich grupy!

Jak słyszę teksty o piramidkach to normalnie czasem krew mnie zalewa....jak przedstawiciel handlowy nabija marże swojej firmie i ma z tego 3% zysku to praca jest uczciwa i trzymaj się jej nogami i rękoma ,uśmiechaj się głupio i ciesz się że masz pracę bo niektórzy przecież nie mają!

A teraz osoby takie jak: Jarosław Łuczak,Krzysztof Pauch?? i masa innych.
Tak zaraz bedą komentarze bo oni znaleźli murzynów takich jak ja i im nabijam marże,takich jest kilku cwaniaczków.
Ja mogę być idiotą jak mnie wcześniej nazwałeś ale z pieniędzmi, a Ty możesz być bystrzakiem który nie dał się zrobić w balona z kredytem i pewną posadą za 2500 ;) btw. Pewną posada tak? z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Oczywiście pieniądze nie są ważne ale są ważnym zamiennikiem!!
Fajna piosenka do tego tematu: http://www.youtube.com/watch?v=hinKAtbL05I

Znam bardzo dobrze socjotechniki ,znałem je jeszcze przed rozpoczęciem współpracy z FM bo się tym tematem interesowałem hobbystycznie i wiem że ściem w necie jest masa to prawda i dużo osób jest nastawionych sceptycznie do tzw."łatwych pieniędzy" Tylko że FM to łatwe pieniądze ale żeby najpierw do nich dojść trzeba włożyć dużo więcej pracy niż w normalnej pracy bo tutaj nikt nikogo nie pogania i nie płacą za przekładanie papierów w biurze z gromadki na gromadkę
To nie jest biznes dla każdego i nawet nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
SuGeM
nie gadaj bzdur że to sie oplaca bo działnośc gospodarcza przy zarobku 1000-3000 poprostu sie nie opłaca z uwagi na Zusy, Podatki,Vat, opłacenie księgowosci, paliwa, telefonu, komputera, energii!
Co z tego ze tyle wyciaga dziewczyna z PG czy inny Łoś skoro drugie tyle musi włozyć. Mówisz o zarobku a nie mówisz o kosztach!!! Produkty FM dopiero po rabatch zbliżaja sie do cen w sieciowkach ale tylko zbliżają.Więc jaki to zarobek.

A bez działności na własny uzytek napewno nie osiaga takiego pułapu!!!
I tu kłania sie umowa zlecenie, podatki , u studentów może nie ma Zusów.Przy zleceniu nie ma tez rabatów jak przy umowie dystrtbutorkiej, więc nie pierdziel.

Kto da tym młodym ludziom na zusy i inne opłaty jak nagle przestaną sprzedawać sie produkty luksusowe FM!

Masz racje posada z 3 miesięcznym wypowiedzeniem jest gorsza, bo jeszcze przez 3 miesiace masz kasę i możesz się zarejestrować.
Znowu gadasz jak potłuczony.

O FM piszą w Forbes bo marketing sie sprawdza a nie dlatego że biedne mróweczki które tworza zysk dla szefa FM osiagaja marne zyski, a po odliczeniu kosztow nawet pewnie straty.

SuGeM odpisz na moje argumenty z tego fora, narazie żadnego nie obaliłeś a były bardzo merytoryczne.Pokaż te Twoje socjotechniki bo narzie kiepsko Ci idzie!


LUDZIE NIE BADZCIE ŁOSIAMI, NIE PRACUJECIE NA INNYCH, CO ZA RÓŻNICA NA SZEFA W FIRMIE CZY NA SZEFA FM PRACOWAĆ (BO OBIECUJE GRUSZKI NA WIERZBIE, PRZECIEZ NIE WYROSNĄ!!!)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
~SuGeM

Nadal myslisz jak obalić nasze argumenty. Co sądzicie o FM? Czy nadal uważacie, że to dobry sposób na dorabianie? Do soób które chodzą na spotkania:
Pytajcie o konkrety:
-nie o same zyski
-pytajcie o koszty
-pytajcie o sposob rozliczania sie firmą FM
-pytajcie w jakich wypadkach musicie zakładac działlalnośc gospodarczą
-pytajcie o podatki i zusy
-pytajcie co oznacza zarobek brutto i netto
-pytajcie na jak długi czas jest zawierabna umowa z firmą
-pytajcie jaki jest okres wypowiedzenia
-pytajcie jakie sa konsekwencje zerwania umowy
-pytajcie co oznacza na własny użytek i czy wolno wtedy rozprowadzac bo to bardzo ważne
-pytajcie o konsekwencje
-zanim klikniecie na stronie kupuje starter przeczytajcie dokładnie umowe i to na co wyraźiliście zgodę, jesli nie rozumiecie jakiejs kwestii nie zgadzajcie się na nią do chwili jej wyjaśnienia
-dokonajcie dokładnej kalkulacji przychodu i kosztu oraz ryzyka jakie ponosicie
-jak mówil Donald Trump działaność nie jest ryzykowna ale brak wiedzy o niej tak dlatego powinnismy sie dokształacać, dokształcac ekonomicznie
-pytajcie czym rózni sie dzialnośc w FM od włsnej działaności
-dyskutujcie i szukajcie argumentów
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie uważam tego za dobry sposób za zarabianie- latanie przez pół miasta z jednym/dwoma kosmetykami? Słabo.

Ale zakupy dla siebie -30% tak warto.
Szczególnie polecam odtłuszczacz i odplamiacz- do domu.

Zapachy- FM25 i FM98.
Do makijażu - podkład i cienie (dwukolorowe)

Ale raczej jak ktoś chce się na tym dorobić kokosów to naprawdę musi kochać kosmetyki.. albo mieć ogromne grono znajomych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zaznaczmy jednak że ta zniżka 30% w FM to tylko dla dystrybutorów czyli osób na działanosci gospodarczej gdzie same zusy miesiecznie moga wynosić około. 900 zł( chyba ze niskie zusy rzez pierwsze dwa lata działaności)
nie mówiąc juz o podatkach itp oraz innych kosztach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli się nie znasz to nie pisz.

żeby być konsultantem nie trzeba mieć działalności- to po pierwsze.

po drugie- można zamawiać albo nie ( nie ma przymusu comiesięcznego zamawiania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Będąc konsultantem nie możesz rozprowadzac produktów , mozesz kupować jedynie na własny uzytek !!!
Nie wolno Tobie sprzedawać znajomym.
Znizki 30% z tego co wiem sa tylko dla dystrybutorów a nie konsultantów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praca-stala-lub-dodatkowa-duze-zarobki-ogl4393895.html



a jednak to akwizycja więc nie bardzo rozumiem te oferte
pisza tylko o zyskach ale nic o kosztach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W realu kupisz duzo taniej odplamiacze takiej samej jakości.Czytasz czasem co wchodzi w skład produktu.Gdyby tak było nie placi labyś za cos co jest w ładniejszym opakowaniu 2 razy drożej.Jesli zaś mówisz o jakosci cieniów polecam inglota , ta sama polka cenowa a niezawodna jakość i to w dodatku Polska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a FM GROUP to jaka firma twoim zdaniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bazująca na tym samym marketingu co Oriflame i Avon
o stosunkowo drogich produktach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
cytat z ogłoszenia "(...)nie musisz niczego nikomu sprzedawać, nie musisz inwestować żadnych pieniędzy na jakikolwiek towar aby go później sprzedać!" - to na czym ta "praca" ma polegać? Retoryczne pytanie:)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a propo inwestowania czy naprawde nie trzeba zainwestować w starter około 130 paru zlotych zeby cokolwiek kupić w tej firmie i czy napewno nie potwierdza sie wtedy internetowo umowy z FM
to tez tylko pytanie retoryczne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie. na poczatek wystarczy maly starter za 25 złotych ! katalogi dostaje się gratis.
no chyba nie powiesz , że 25 złotych to inwestycja?
więcej wydasz na obiad w retauracji - jednorazowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
nawet 25 zł to nie nic wiec poco piszą bzdury ze nic nie musisz inwestować skoro jednak musisz
niestety te 25 zl sie nie zwraca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie się to podoba, tylko trzeba mieć duża ilość znajomych lub umieć dobrze bajerować :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bajerować?


A czy jak kupujesz produkt i jestes z niego zadowolony, opowiadasz o tym znajomym?

no więc o jakiej bajerze mowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja napewno nie wciskam im produktów dwa razy droższych bo ładnie wygladaja i pachną bo moze zarobie jak kupią cos za 300 zł mniej niż 9 zł ( trzeba odjąc podatek i ewentalne zusy jeśli nie jestem studentem)przepraszam dostane znizkę na produkty które i tak sa droższe niz w hipermarkecie a niekoniecznie lepsze
a za katalogi produktów nie płace, firmy same je przesyłaja za darmo jak chcą sprzedac produkt, dlaczego ja mam ponosić te 25 i czy 130 złotych kosztów. Ulotki znajduje w skrzynce i to za darmo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"a za katalogi produktów nie płace, firmy same je przesyłaja za darmo jak chcą sprzedac produkt, dlaczego ja mam ponosić te 25 i czy 130 złotych kosztów. Ulotki znajduje w skrzynce i to za darmo!"

Jak czytam takie teksty, to nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Jak kupujesz jakiś produkt z tej ulotki czy katalogu, to właśnie zapłaciłeś za ten katalog, tylko o tym nie wiesz!
W cenie produktu (oczywiście rozłożone na ilość produktów, które firma ma zamiar sprzedać), są wydatki również na reklamę - a katalog, czy ulotka to reklama.
A ponieważ nigdy nie zakłada się stuprocentowej sprzedaży to i cena - na wszelki wypadek - jest o kilka procent wyższa.

Czy myślisz, że markety lub ktokolwiek wyda ładne parę złotych (a jest to nawet kilka milionów na reklamę produktu) bo jest instytucją charytatywną i lubi wydawać pieniądze?

I druga teza: "dlaczego ja mam ponosić te 25 i czy 130 złotych kosztów."
Otóż nie musisz wydać tej kasy. Możesz zarejestrować się jako "odbiorca" (bez wykupywania "startera" i ponoszenia tych25 czy 130 złotych kosztów) i będziesz mógł kupować produkty po cenie dystrybutora również z rabatami, w zależności od tego jaki obrót zrobisz dla firmy FM. Tyle, że nie będziesz mógł budować "swojej" grupy.

Tutaj chciałbym rzucić jeszcze kilka uwag:
wielokrotnie w internecie, czy w rozmowach słyszę uwagę typu: "nie będę zasuwał na tego na górze".
Otóż: to nie ze sponsorem podpisujesz umowę, tylko z firmą MLM. To nie sponsor Ci płaci, tylko firma. Za to, że zrobiłeś dla niej Ty i Twoja grupa określony obrót. Sponsor jest jedynie wymogiem regulaminowym.

Przypominam, że Google jeszcze kilka lat temu wymagała również wprowadzającego, aby można było założyć konto na Gmail-u.

I dalej: jeżeli Twój sponsor ma w swojej grupie na przykład 500 osób i ma z tego dochód około 2000zł, to średnio na jednego członka jego grupy wypada ok. 4zł jego dochodu. Czy myślisz, że będzie się bardzo przejmował tym, że ktoś w jego grupie zbuntuje się i "nie będzie zasuwał na tego na górze"?
Chyba nie.

Będzie pracował z następnym i pomagał mu zarobić jego pierwsze pieniądze, ponieważ jeśli "nowy" nie zacznie zarabiać, to on z tego również nie będzie nic miał oprócz dalszej pracy z tym "nowym".

"I to by było na tyle"....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak się chce to można dorobić ale i zarobić. Praca w FM jest o tyle lepsza od np. Avonu, że dostaje się nie tylko 30% ze sprzedaży, ale też dodatkowe pieniądze za rozbudowanie grupy i za to co oni będą sprzedawać, choć na początku nie są to duże kwoty:zaczynamy od 9zł, to już na poziomie wyżej mamy 60, potem 150zł itd. aż dochodzimy do kilku tysięcy i samochodu. Są jeszcze programy motywacyjne, szkolenia w Polsce i DARMOWE wyjazdy na zagraniczne wycieczki.
Wystarczy chcieć, a można mieć na waciki, na jedzenie, na mieszkanie... W zależności od potrzeb ;-)
Chemia gospodarcza jest naprawdę świetna, a perfumy utrzymują się bardzo długo - to mogę polecić z czystym sercem.
Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, spotkać się na prezentacji - która do niczego nie zobowiązuje i jest dosyć krótka, albo po prostu chce kupić jakieś produkty FM - mój mail: fmgroup.ds@10g.pl - pisz śmiało ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Praca

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry