Odpowiadasz na:

FOX F80 RL SPRZEDAM!!!!

Mam do sprzedania amortyzator przedni Fox F80 RL. Amortyzator był w rowerze Radon ma trochę ponad rok (jestem pierwszym właścicielem). Przejechałem na nim trochę ponad 500km. Ważę 70kg więc... rozwiń

Mam do sprzedania amortyzator przedni Fox F80 RL. Amortyzator był w rowerze Radon ma trochę ponad rok (jestem pierwszym właścicielem). Przejechałem na nim trochę ponad 500km. Ważę 70kg więc sztuciec nie był przeciążany. Długość rury sterowe to 21cm, ma wbitą podwójną gwiazdkę. Wysokość amortyzatora to 46cm, waga około 1600g.
Bez luzów, bardzo ładna praca, wszystko działa jak należy!
Zadbany - po każdej jeździe był czyszczony i smarowany! Stan jak na zdjęciach.
1. http://img292.imageshack.us/my.php?image=fox1auh1kg7.jpg
2. http://img292.imageshack.us/my.php?image=fox2aul1et3.jpg
3. http://img259.imageshack.us/my.php?image=fox3aij0bx3.jpg
4. http://img292.imageshack.us/my.php?image=fox4axb4yt2.jpg

Cena która mnie interesuje to 1200zł
Kontakt gg: 2027215

zobacz wątek
17 lat temu
~KAZUMI

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry