Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - opinia wątek zamknięty Dokładność i cierpliwość oraz staranność Kamila sprawia , że wtorkowe...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Kajtek - opinia wątek zamknięty W dziesięć miesięcy od zera do bohatera ! To możliwe tylko z nimi ! Ying-Yang...
~Kajtek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Profesjonalista w każdym calu, każdy trening dostosowany do klienta ,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Jerzy Buczkowski - opinia wątek zamknięty 4 lata z Kamilem ! Urozmaicone treningi, nigdy nie jest nudno, jesteś pod...
~Jerzy Buczkowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Michalska-Meck - opinia wątek zamknięty Wspaniała współpraca i atmosfera na treningu! Bardzo wymagająca, ale...
~Michalska-Meck
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Odmładza ciało i duszę wątek zamknięty Regularne trenowanie z Dianą pozwoliło mi szybko zobaczyć efekty w postaci...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Trener - Bratnia dusza. Bardzo POLECAM ! wątek zamknięty Osób zajmujących się treningiem w sposób profesjonalny jest niewiele. Diana...
~Vivienne
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

super klimat, niesamowita motywacja wątek zamknięty zachęcam ! uczęszczam na treningi od ponad pól roku, fajna atmosfera,...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Zgadzam się z opinią poprzednika!Od siebie mogę dodać,że jako osoba mająca...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Polecam każdemu komu zależy na dobrym i skutecznym treningu wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim. Warto przyjść spróbować....ja tak zrobiłem i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry