Re: Facebook problem ...
nikogo nie widzę ... a mój rozmówca ma działającą kamerkę bo inni jego widzą :/ ja jak korzystałam z innego komputera też go widziałam.
nikogo nie widzę ... a mój rozmówca ma działającą kamerkę bo inni jego widzą :/ ja jak korzystałam z innego komputera też go widziałam.
zobacz wątek