Odpowiadasz na:

Re: Facebook problem ...

nikogo nie widzę ... a mój rozmówca ma działającą kamerkę bo inni jego widzą :/ ja jak korzystałam z innego komputera też go widziałam.

nikogo nie widzę ... a mój rozmówca ma działającą kamerkę bo inni jego widzą :/ ja jak korzystałam z innego komputera też go widziałam.

zobacz wątek
14 lat temu
Evelajna

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry