Widok

Fahrenheit

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Fahrenheit.
Fahrenheit Na podstawie książki "Ciepło-zimno. Zagadka Fahrenheita" Anny Czerwińskiej-Rydel Duża Scena Spektakl dla dzieci w wieku od 7 lat. Spektakl jest adaptacją książki "Ciepło-zimno. Zagadka Fahrenheita", jednej z części Trylogii Gdańskiej Anny Czerwińskiej-Rydel, poświęconej słynnym Gdańszczanom. Tom o Gabrielu Fahrenheicie otrzymał wyróżnienie w konkursie Książka Roku 2012 polskiej ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

300-LAT TEMU

Witam jestem v-ce prezesem fundacji Fahrenheita ,cos wspaniałego ,w świbnie jest szkoła jego imienia ,mamy stały kontakt ,młodzież z tej szkoły również ma w swoim dorobku pewne formy przedstawien o życiu i pracy DanielaFahrenheita ,coroczny konkurs wiedzy któremu zawsze przewodzi i patronuje pan profesor Andrzej Januszajtis oraz pani prezes fundacji Diana Nowosielska ,jesteśmy ścisle związani z ta szkoła sponsorujemy nagrody dla zdolnej młodzieży wyróżnionej w konkursach ,corocznie mamy spotkania przy cokole Fahrenheita w Gdańsku w dniu 24 maja w dzien urodzin naszego patrona ,wiemy wszystko w tym roku mija 300 lat jak Daniel-Gabriel Fahrenheit opuscił nasz Gdansk i nigdy do niego już nie powrócił ,a kości złożył w obcej ziemi . pozdrawiam A.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panie Andrzeju, wszystko pięknie i chwalebnie, ale warto by zadbać o ortografię i staranną pisownię - szczególnie, że prezesuje Pan tak szacownej fundacji.
(wiceprezes, Świbno, z tą szkołą, wielkie litery po kropce...). To naprawdę razi.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

Moniko, masz rację. Również ja zwróciłam na to uwagę, ale najważniejsze jest to, że ktoś chce działać i promować postać naszego słynnego Gdańszczanina. To się liczy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowite - gorąco polecam z dziećmi od 9 lat

To chyba najlepszy spektakl , jaki w Miniaturze widziałam. Wielkie gratulacje . Kończyliśmy owacjami na stojąco z dziećmi. WARTO, WARTO,...warto też z dziećmi porozmawiać...pokazać , wytłumaczyć szczegóły tego, co aktorzy robią..dlaczego mają rękawiczki na rękach, wszystkie te chemiczne cuda....SUPER, chętnie bym uściskała rękę scenografom...po prostu cudo, pomysł, muzyka, aktorzy,. .. teksty...Dzięki
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

POLECAM

REWELACYJNE przedstawienie! Dzieci zachwycone!
POLECAM!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajne

Spektakl bawi i uczy. Serdecznie Polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

SUPER PRZEŻYCIA

Moje dzieci były zachwycone spektaklem, gra aktorów oraz pomysłem eksperymentów na scenie. Wielkie Brawa raz jeszcze!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetny ale

Świetny spektakl ale obecność małych dzieci, poniżej 7 roku życia przeszkadza w odbiorze :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry