Widok

Fajerwerki

Przypominam strzelającym już teraz półgłówkom że łamią prawo. Mój pies odchodzi od zmysłów.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
To idź z nim do psychiatry.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10
Sama idź
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Numer alarmowy na policję z komórki: 112, przekierują gdzie trzeba.
Numer na komisariat w Szemudzie: 58 676 11 76 lub 571 335 318. Dzielnicowy odpowiedzialny za ten rejon to sierżant sztabowy Michał Miotk.

Mandat za strzelanie poza Sylwestrem (a nawet i w Sylwestra, jeśli jest przeginanie) - 500 zł.

Zapraszamy do kontaktu,
z noworocznymi pozdrowieniami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nic nie pomoże dałeś namiary do mało ogarniętych ale nic przynajmniej próbowałeś hahha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Haha, pośmiejemy się razem podczas wypisywania mandaciku?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A płacisz podatek za swojego piesiunia? A sr* na Twojej działce czy po nim sprzątasz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
A co to ma do rzeczy? Choć w pewnych kręgach nie potrafi się inaczej jak widać. Tyle wie co zje. Nie mogą niektórzy pojąć, że fajerwerki szkodzą zwierzętom a nawet ludziom więc nie życzę ran od wybuchu. Poza tym jest to łamanie prawa.
I tak, płacę podatek od psa i tak, sprzątam po swoim psie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Szanowna Pani Aniu, w gminie Szemud nie ustalono dotychczas konieczności opłacania podatku od psa.

Co się tyczy sprzątania odchodów z terenów użytku publicznego (chodniki, parki), obowiązek ten dotyczy mieszkańców jak najbardziej.

Jeśli pytanie było skierowane do mnie, to owszem, sprzątam po swoim psie.

Co w żaden sposób nie zmienia faktu, że mandat za strzelanie w każdy dzień poza Sylwestrem (lub uporczywe w Sylwestra) się należy od 500 złotych w górę (jeśli strzelane jest po alkoholu, to nawet i odsiadeczka może się przytrafić).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Weź nas p. st. aspirancie Michale pod swoją opiekę. Pooglądaj drogi z dziurami zalanymi wodą, śmietniki bez osłon- wylęgarnia much, dymiące kominy - ( ul.Na Dambnik), i w ogóle się z nami zapoznaj. Taki policjant jest baaardzo potrzebny.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno aby kominy nie dymiły jesli, opala sie węglem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakkolwiek ten wpis ogromnie mi schlebia, to muszę Państwu uświadomić, że niestety - dbanie o stan dróg należy do obowiązków gminy i to tam należy zgłaszać pretensje. W końcu wójt musi się liczyć tak z głosami wyborców, jak odpowiedzialnością karną.

Co natomiast się tyczy kominów z podejrzanym kolorem lub zapachem dymu - tu kategorycznie musicie Państwo reagować. Tylko w ten sposób można coś uzyskać. Policja nie jest w stanie być wszędzie na raz. Trzeba zgłaszać, zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać. Zanim zatrują nas wszystkich.

Najlepszego w nowym roku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ujmuje mnie wrażliwość p. Aspiranta i prawidłowa ocena zagrożenia truciznami z kominów, I o to chodzi. Od wrażliwości i wiedzy zależy sukces i sens działania. Dzięki panie policjancie. Bądź z nami tu i teraz. Oświecaj nas, bo w tym jest potęga i siła. Do wójta też może dotrzemy. Dowiemy się może, dlaczego nie ma w Bojanie chodników, skoro wystarczyło na nie funduszy z UE.( Tak mówił premier).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jednak de bilarnia nie może wytrzymać. Czekam na skutki. Oby takie na jakie zasługuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Płaku płaku. Rozumiem, że swoje żale i bóle w okolicy odbytu musisz przelewać na forum? Mam pomysł, niech każdy ktokolwiek, kiedykolwiek napisze tutaj o tym że gdzieś strzelają petardami. Sprawdźmy ile nas jest ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

raczej anus skoro skoro tylko to zrozumiałeś.Co do reszty to bełkot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hau hau hau hau hau
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leżeć! bo założę kaganiec
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Mamy Nowego Wójta? (24 odpowiedzi)

Rysiu jest najlepszy haha

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Iglak Koleczkowo (12 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

do góry