Widok

Fajne zjazdy w Gdyni.

Rowery Temat dostępny też na forum:
W ciekawych miejscach są opisane w zasadzie miejsca tylko w Gdańsku. Sporo jest o Klifie ale czy on jest jedyny??? Niech ktoś skrobnie coś o fajnych zjazdach i trasach w Gdyni, bo ja jakoś nie moge się doszukać:-). No jest jescze tor motocrossowy, tam też można poszaleć. No więc jak znacie jakieś fajne miejsca w Gdyni to piszcie, będe wdzięczny.
__________________
www.michu.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tor 4 crossowy w orłowie jak byś chciał troche poszalec na hopkach;) na klifie to chyba w gdyni tez tam jest taki fajny zjazd techniczny.jak bys chcial tylko jezdzic to masz pelno ulic i bulwar.jest sporo opcji w gdyni tylko musisz sam pojezdzic i poszukac:) pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :-)
znalazlem forum o zjazdach w gdynia i mam ochote zagadac
PODKRESLAM ze nie mam zadnego tam dobrego sprzetu, taki tam tylko zeby sie trzymal :-/
mom ochote pojezdzic na powiedzmy 4x ale nie wiem gdzie to jest
mozesz mi pomoc najlepiej sie gdzies umowic bo mam szczeze 15 lat ale bardzo jestesmy zafascynowani w szybkich zjazdach i takich tam :-)
bardzo prosze o pomoc :-)
mysle aby pojechac na jakis fajny zjazd rowerowy w okolicach gdyni w dlogi weekend moze jakies propozycje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak już ktoś napisał to w Orłowie na torze motocrossowym możesz sobie poszaleć całkiem nieźle. Ostatnio tam byłem to warunki są sprzyjające bo było w miare sucho.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAK NAJLEPSZY JEST CHYBA TOR W REDŁOWIE NIEDALEKO jedynki:D
SUPER MIEJSCÓWKA:D

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki, a jeśli chodzi o tą trase koło jedynki w Redłowie to gdzie ona jest tak dokładniej, bo redłowa to zupełnie nie znam?
__________________
www.michu.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SIEMA
TRUDNO TO TAK WYTŁUMACZYĆ ALE JAK CHCESZ JAK SIE POPRAWI POGODA TO DAJ ZNAĆ TO CI MOŻEMY POKAZAĆ GDZIE TO JEST:D MIEJSCÓWKA SUPER:D
TAKŻE JAK CO TO NAPISZ DO MNIE NA MAILA I SIEM ZGADAMY:)

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki za propozycje i nie ukrywam, że chętnie skożystam jak tylko pogoda pozwoli:) A tak na marginesie chciałbym zaznaczyć, że jestem początkującym "w tych" sprawach (co mam nadzieję, że nie jest przeszkodą) i właśnie chciałbym zacząć swoją przygodę z XC i tymi podobnymi trasami. Jeszcze raz dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trafić na 4x latwo. od niepodleglosci w wielkopolską jedziesz i na drugich swiatlach (pod wiaduktem najpierw) walisz lewo we wrocławską (na 3misto masz mape miasta to sobie zobacz gdzie jest niepodleglosci/wielkopolska/wroclawska, to skrzyzowanie latwo znalezc, czesc chodnika od strony skzoly odgrodzona od jezdni barjerkami).
Jedziesz wroclawska na sam koniec a tam parking, krzaki a w krzakach jakas rzeczka. z lewej strony parkingu przy plocie jest sciecha do mostku a jak juz jestes po drugiej stronie to widac prawoskos spory stok a na nim wielkie hopy i male krzaczki. i jestes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na moj gust pogoda poprawila sie znacznie. Wiec mozna wyskoczyc. Jak wiecej chetnych do wspolnej jazdy nie stwarza Ci problemow to odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary, zjazdów jest od cholery, szczególnie XCowcy znają dużo bo dużo jezdza po lesie i "przypadkiem" coś fajnego znajdą.
Trudno wytłumaczyć jak trawić na dobre zjazdy, proponuje umowic sie z ekipą np. HCFR i pojezdzić razem- w grupie zawsze razniej:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam nieskonczona ilosc fajnych zjazdow w Gdyni:

wjezadzasz na gore tam gdzie odbywal sie BT Chylonia i kierujac sie stopniowo az do Sopotu zjezdzasz i podjezszasz sobie gdzie popadnie - jest naprawde fajnie, wystarczy troche kondycji i kreatywnosci w zjezdzaniu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry