Widok

Fajny 40latek potrzebny :)

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Miły, spokojny, szczery, wierny, ambitny, wykształcony, z pasjami, dobrą pracą, bez zobowiązań, lubiący dalekie podróże, kino, teatr, spacery....
Nie oczekuję niczego więcej niż sama mogę dać, ale chyba nie ma takich facetów, albo są już zajęci :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
40latek bez zobowiązań to chyba utopia co ? ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak 40latka może być bez zobowiązań to 40latek też :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
W takim razie cuda się zdarzają
Powodzenia życzę :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie utopia, acz rzadkość ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
prosze pani a Sadyl ma wiecej!

:):)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faceci z natury mają więcej :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obie doskonale mnie znacie :)
Dla mnie Lenka spóźniła się o 10 lat (wg Jej oczekiwań) i/lub o niecałe 3 tygodnie (wg mnie).
Poza tym "Miły, spokojny, szczery, wierny, ambitny, wykształcony, z pasjami, dobrą pracą, bez zobowiązań, lubiący dalekie podróże, kino, teatr, spacery...." ????

No .. bez jaj... Starego Anioła szuka? ;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
meskie Anioły za córami ziemskimi tez latały ,dopuszczam ,
... sie tylko zastanawiam jak one rodziły tych gigantów

rzeczywiscie -pakiet nierealny w 1-ym

ambitny i wierny wyklucza sie--to mzona juz odstrzelic
teraz odwaliłąbym-- wykształcony--wystarczy z pasjami
byleby pasja nie były kobiety
ale to i tak bedzie trzeba cos pofolgowac
najwyzej zrekompensowac sobie ....
bez zobowiazan--40 lat i z ta reszta co pozstała--nie ma mowy,zeby go któras nie zhaczyła wczesniej
dobra praca?-pojecie zbyt ogólne,to mzoe sie kłócic z dalekimi podrózami albo i nie...
reszta--moze...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
> ambitny i wierny wyklucza sie--to mzona juz odstrzelic

Nie chcę cytować więcej. Twój "optymizm" mnie rozwalił już na tym zdaniu :D

Daj Lence jeszcze parę lat życia mrzonkami.. a nuż?
Shit happens :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
kurcze..siet
masz racje--JUZ SIE POPRAWIAM

Lenka!:)

Miłosc kobiety jest jak trawa

moze ja stado byków zbeszczescic,
wyżreć do cna...

ona sie i tak odradza:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
musiałes te mrzonki pdkreslic?
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> masz racje

Zdążyłaś zapomnieć, ze ZAWSZE mam? ;>

> Miłosc kobiety jest jak trawa

Piękne
I nie jest to wybiórcze płciowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie do końca utopia ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam wchodzić na ogłoszenia na trójmiejscie :) strata czasu :) nic ciekawego :) powodzenia :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Longuska:)

a my--siostry to co?
zawsze to mozna razem na nich popsioczyc:)
D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> zawsze to mozna razem na nich popsioczyc:)

Przy wspólnym psioczeniu zadbajcie nieco o Wasze wątroby.
Wprawdzie odrasta, ale (cytując moją niedawną Panią Doktor) trza jej dać na to szansę :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sadyl bo cie pacne:)
odrasta tez członek ugryziony!

z ta złoscia--to nawet chinska medycyna tak mówi
ale bardziej tu o żołc chodzi
wiec i woreczek...

po co ja trzymac

regeneruje sie dobrze
ale jest tez wrazliwym organem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.alternatywnamedycyna.pl/artykul.php?a_id=175
zegar biologiczny narzadów

sorki Lena:)

Sadyl to ja juz zadbam o jelita
pozwolisz?

karaluchy.i Tobie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> odrasta tez członek ugryziony!

Bywają chwile, kiedy mnie przerażasz :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Miły, spokojny, szczery, wierny, ambitny, wykształcony, z pasjami, dobrą pracą, bez zobowiązań, lubiący dalekie podróże, kino, teatr, spacery...."

"Nie oczekuję niczego więcej niż sama mogę dać"

Znaczy się jesteś miła, spokojna, szczera, wierna, ambitna, wykształcona, z pasjami, dobrą pracą, bez zobowiązań, lubiąca dalekie podróże, kino, teatr, spacery... wniosek z tego prawdopodobnie jesteś tak zaje..bista że żaden facet nie ma śmiałości do ciebie zagadać ...

P.S.
Połączenie Mr.Bean, starca pod kroplówką, Dr.House-a, Batmana lub Iron man-a z marynarzem i koleżanką-psiapsiółką z tutejszych ogłoszeń. ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to tak:
Miła - ludzie mnie lubią, wrogów raczej nie miewam, często się zwierzają, proszą o radę
Spokojna - od wielu lat ćwiczę jogę, doceniam to co mam, lubię spacery nad morzem, las...czasem się zdenerwuję, ale w sumie rzadko. Częściej jest mi po porostu smutno jak coś nie wychodzi.
Szczery i wierna - żyłam w dwóch długich związkach, nigdy nikogo nie zdradziłam, a kłamstwa...tez jakoś sobie nie przypominam, abym musiała kłamać.
Ambitna - studia, podyplomówki, kursy, certyfikaty, ciągle się dokształcam, rozwijam.
Wykształcona - j.w.
Z pasjami - joga, kino, teatr, wakacje w egzotycznych miejscach, uwielbiam zwiedzać, uczę się hiszpańskiego.
Dobra praca - daje satysfakcję i pieniądze na życie, hobby, wakacje.
Bez zobowiązań - nie mam dzieci, kredytów...
Lubiący dalekie podróże - oczywiście w wakacje, bo Martyną Wojciechowską nie jestem. Ameryka Płd, Azja...
Kino - bywam kilka razy w miesiącu, bardzo mnie to odpręża.
Teatr - kilka razy w roku, w Trójmieście czy w Wawie. Ostatnio widziałam Mamma Mia w Romie. Bardzo polecam.
Spacery - kilka razy w tygodniu i to długie :)

Facetów pogoniłam, bon jednemu nie chciało się pracować i tylko czekał, aby tatuś gdzieś mu pracę załatwił, a drugi mnie okłamywał.

Do ww. listy mogłabym jeszcze dodać, że lubię porządek, mam fajne mieszkanie w centrum Gdyni, sama umiem wymienić silkon czy powiesić obraz. Jestem ładna, szczupła, zadbana, romantyczna, czuła i cholernie samotna.

Czasem myślę, że wolałabym mieć 10 kg nadwagi, zajmować się domem, piec pierniki, urlop spędzać na Kaszubach, ale mieć przy sobie cudownego kochającego męża. I wcale nie musiałby wyglądać jak model, bo wygląd nie ma dla mnie znaczenia.

Ostatnio poznałam przez internet kogoś kto wydawał się miłym i dobrym człowiekiem - starszy ode mnie, dzieci dorosłe, rozwiedziony, firma, spokojny i co z tego? Okazało się, że z żoną cały czas utrzymuje kontakt, ona mieszka w jego domu, nawet nie wiem czy są naprawdę rozwiedzeni, byłą kochankę zatrudnia w swojej firmie i 8 h na nią patrzy, a mnie chciał na weekend. Do tego odmłodził się o 5 lat. I tacy właśnie są faceci.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem prawie 40 latkiem bez zobowiązań, właśnie dlatego, że nie zaczynam takich znajomości zbyt pochopnie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę, że można znaleźć bez zobowiązań, spokojnie. To taki 40-latek, co go żadna nie chciała bo nie nadaje się do życia, zwłaszcza wspólnego - omijać z daleka.
Znam takich ale nie polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka mądra, piękna i ambitna.....
Można to wszystko osiągnąć mając męża i dzieci u boku...
Przespałaś Kochana najlepsze lata swojego życia.. na wicie gniazdka i dzieci chyba już zbyt późno, no ale życzę powodzenia ....:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
> na wicie gniazdka i dzieci chyba już zbyt późno

Wiosenny redyk baranów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Real czasem zabija, łatwiej przed monitorem mądrości głosić ....
Redyk jesienny ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście uważam, że są również i tacy mężczyźni, którzy bardzo ograniczają kobiety bo sami nie są mądrzy piękni i ambitni. Lepiej być samej niż codziennie zaniżać loty i słyszeć po co ci to czy tamto, ja nie umiem to ty też nie musisz itp.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale gdybym mając 30-35 lat miała przy sobie fajnego faceta to pewnie na jedno dziecko bym się zdecydowała, ale wyszło jak wyszło. Mąż nie znosił dzieci, kłamał i wiecznie zmieniał pracę.
Dziecka mieć już nie będę i nie jest to dla mnie dramat, ale chciałabym po prostu być z dobrym człowiekiem, dzielić z nim życie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Lena
Może byśmy nawiązali kontakt ? Chodzi mi głównie o te podróże .
Też jestem zakochany w Azji i Am Płd . Jeżdżę tam co roku. W tym roku planuję Ekwador . Fajnie jest mieć kogoś w 3city o podobnych pasjach . Może kiedyś wybierzemy się razem .
A może z tego kontaktu urodzi się fajna przyjacielska relacja .
Jeśli mielibyśmy podobny gust kinowy to czemu nie wybrać się czasem do kina czy teatru . Dobrą książkę sobie polecić . Móc czasem szczerze sobie pogadać . A może na jakieś warsztaty rozwojowe razem pojść skoro lubisz jogę . Ja ostatnio ma jakąś zajawkę na coś takiego .
Jak coś to pisz piotrgajda1968@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakbyś chciała tylko pogadać to ja sie mogę zapisać. potrzebuję odpocząć od wszystkich, których znam - choćby godzinkę. Na marginesie- wcale nie mam doła ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cyt. "Teatr - kilka razy w roku, w Trójmieście czy w Wawie. Ostatnio widziałam Mamma Mia w Romie. Bardzo polecam. "

a Ja polecam spektakl "Między Łóżkami" - http://teatrcapitol.pl/spektakl/miedzylozkami/

Bardzo fajna sztuka;-))) a w przerwie może poznasz kogoś? ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Szczery i wierna - żyłam w dwóch długich związkach, nigdy nikogo nie zdradziłam, a kłamstwa...tez jakoś sobie nie przypominam, abym musiała kłamać.

Ale tu mi się wydaje że kłamiesz na całego:)
Albo to, albo masz pracę, która zajmuje Ci ze dwie godziny dziennie. Inaczej nie masz szans, byś z tym wszystkim co opisałaś zmieściła się w 24 godzinnej dobie.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka , czy 49 lat to juz za duzo?
Moze ktoras pani mnie tu zobaczy ?
Wolny do wziecia od zaraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki łatwy, eee, a gdzie uwodzenie i zabawa w kotka i myszkę ? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda czasu na siedzenie przed netem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie koniecznie w necie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To gdzie? Chyba nie na zewnątrz, jak zwierzęta?:p

:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Lena..... jak nie mam Ja jestem tym Twoim wymarzonym facetem. Może nie jestem Wierny czy ambitny, na pewno nie wykształcony za to z awersja do wszelkich pasji.
Praca mnie brzydzi wiec nie mam dobrej roboty. Podroze jak już to tylko te bliskie .Wcale nie jestem zajęty bo mam dużo wolnego czasu. Jeśli chodzi o oczekiwania to jem mam i to nie takie male:
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lena, może być kłopot aby tutaj go spotkać (w ogóle spotkać), ale... jak nie spróbujesz nie dowiesz się. Tak naprawdę nigdy nie wiemy kiedy spotkamy i gdzie właściwą osobę (oby nie za 30 lat w Istambule na wycieczce ;) ).
Ja swego czasu, też szukałem tak jak Ty. Mam wiele cech które wymieniłaś i szukałem kogoś podobnego. Po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że to z mojego punktu widzenia ideał i takowego nie znajdę. Tym bardziej, że ta osoba powinna podobnie postrzegać mnie. Mimo to nie przestawałem szukać. Zmieniłem tylko kryteria. Podzieliłem na cechy, które są dla mnie bardzo ważne i które partnerka musi spełniać oraz na takie które fajnie jak spełni jednak jeśli nie spełni, to dramatu nie będzie. Nauczymy się wtedy razem żyć, bo w naszym wieku trzeba uczyć żyć z drugą osobą. Każde ma swoje przyzwyczajenia.
Puenta? Od ponad dwóch lat jestem w związku (poznaliśmy się na portalu randkowym :) ). Nie, moja partnerka nie jest ideałem jak i ja nie jestem. Nie zawsze jest różowo, czasami ścieramy się (na początku bardzo mocno - trzeba dużo samozaparcia, chęci i mądrości aby przez to przejść), ale nauczyliśmy się jak się uzupełniać. Nie jesteśmy tacy sami, jesteśmy różni, ale nie aż tak aby nam to przeszkadzało. I co najważniejsze wspieramy się, nie okłamujemy, dbamy o siebie i o nasze potrzeby. Myślę, że jestem szczęściarzem.
Może warto zmienić swoje priorytety, aby być szczęśliwym?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie dojrzałe i mądre podejście do tworzenia związku :-) Z tego pieca będzie chleb i to nie byle jaki ;-)...Dużo dobrych chwil Wam życzę :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ile tych dalekich podróży planujesz z spokojnym panem w ciągu roku ee ... ? Kino domowe mam zabrać ze sobą ? I właściwie po co mi wykształcenie jeśli mam pasje . Pasja i dobra praca hmm... jakoś mi to nie konweniuje. Ogólnie rzecz ujmując rozumiem o co Ci chodzi .Ogólnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może być 24 lata ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby nie ten spokój, to normalnie ideał! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie. A coś więcej? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawiam się, że prosisz o zbyt wiele tę osobę ;)
Poszukiwania nadal trwają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cyt. "Nie oczekuję niczego więcej niż sama mogę dać, ... "

Pięknie napisane. Oby wszyscy umieli trafnie ocenić swoje możliwości i być wobec siebie chociaż odrobinę krytyczni. Trafna samoocena bardzo pomaga trzeźwo liczyć na zamiary.

Wymagania zawsze trzeba sobie stawiać wyższe ale umiar wskazany.

@Leno, To na kiedy masz zaplanowaną kolejna wizyta w teatrze w Warszawie? ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry