Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szymon - ocena Rzetelne informacje, bardzo miła obsługa, kontakt bez ograniczeń dostępny w...
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2024

Natalia - ocena Doceniam współpracę przede wszystkim ze względu na jej kompleksowość. Pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 maja 2024

Anna P - ocena Pani Alicja przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży mieszkania bardzo...
~Anna P
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 maja 2024

Beata Nosseir - ocena Dzięki Pani Marcie znalazłam swoje wymarzone mieszkanie w Sopocie Pani Marta...
~Beata Nosseir
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 maja 2024

Grzegorz - ocena Bardzo polecam współpracę z Panią Martą! Stały kontakt z Klientem, proces...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 maja 2024

Dominika - ocena Chciałabym podziękować Panu Łukaszowi za przeprowadzenie transakcji. Wszystko...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Patrycja - ocena  Na samym wstępie bardzo chciałabym podziękować Pani Alicji za pomoc przy...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 6 grudnia 2023

Jowita i Marek - ocena Polecam bardzo serdecznie współpracę z Panią Martą. Przeprowadzaliśmy się z...
~Jowita i Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2023

Aga - ocena Polecam bardzo Panią Martę. Sprzedała nasze mieszkanie w niecałe 2 miesiące....
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2023

Klaudia - opinia Z całego serca polecam! Mieliśmy przyjemność współpracować z Alicją przy...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2023

Marcin - opinia Powierzyłem pani Alicji sprzedaż mojego mieszkania i cały proces bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2023

Alicja - opinia Polecam z całego serca biuro nieruchomości Fala. Pani Alicja to osoba pełna...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2023

Agnieszka - opinia Miałam okazję współpracować z Panią Alicją przy sprzedaż mieszkania i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Magda i Sebastian - opinia Zdecydowanie polecamy współpracę z tym biurem , a w szczególności z zawsze...
~Magda i Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry