Odpowiadasz na:

Fala

System za 70 baniek i nie ma prostej funkcjonalności - przypominajki o upływie ważności biletu miesięcznego. Żałuję, że nie mogę rzucić mięsem bez naruszenia regulaminu. Wierzę, że ta fala zmiecie... rozwiń

System za 70 baniek i nie ma prostej funkcjonalności - przypominajki o upływie ważności biletu miesięcznego. Żałuję, że nie mogę rzucić mięsem bez naruszenia regulaminu. Wierzę, że ta fala zmiecie swoich mocodawców przy kolejnych wyborach.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~Jefferson

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry