Widok

Fan papryczek jalapeno - opinia

Jestem ogromnym zwolennikiem papryczek jalapeno z serem, więc przede wszystkim z uwagi na ta pozycję skorzystałem z oferty restauracji. Zamówiłem kilka pozycji. Pikantne skrzydełka, taco z wołowiną - bardzo smaczne, ale jalapeno z serem to pomyłka. W menu nie ma informacji o tym, że są nadziewane cheddarem, więc od razu wiedziałem, że będzie to najpewniej zwykły najtańszy ser. I faktycznie tak jest w rzeczywistości. Przede wszystkim papryczki jest tylko niewielka ilość, która nie jest ani trochę ostra. To danie to raczej panierka nadziewana kawałkiem marynowanej łagodnej papryczki z wyrobem seropodobnym. Nie polecam tej pozycji i sam także więcej jej nie zamówię. Uważam, że sprzedaż takiego dania pod nazwą "papryczki jalapeno z serem" to jest zwyczajne naciąganie klientów.
Moja ocena
Mexicaga kategoria: Restauracje
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 3
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam
Z Pana opisów wynika że otrzymał Pan łagodne papryczki obecnie w ofercie mamy dwa rodzaje łagodne i pikantne. Ze względu na fakt że goście mają różny gust i różne potrzeby zmodyfikowaliśmy naszą ofertę. Jesteśmy w trakcie zmiany w menu a wiedz przy następnej wizycie bardzo proszę zaznaczyć że życzy Pan sobie pikantne papryczki. w naszej restauracji są fani obydwu wersji i napisanie w komentarzu że "naciągamy klientów" jest bardzo krzywdzące i obraża zwolenników łagodnej wersji. Jeżeli chodzi o kwestie sera używamy ser Cheddar. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry