Widok

Farsa

Wygląda na to, że opinie na stronie popadają że skrajności w skrajności i ciężko mi uwierzyć, że te super pozytywne, bo każdy kto był w urzędzie wie jak jest. Ja byłam we wtorek około godziny po otwarciu i po wzięciu numerka okazało się że przede mną czeka już ponad 90 osób. Oczywiście osobno trzeba odstac swoje w kolejce, żeby uiścić opłatę bo z jakiegoś mistycznego powodu nie może się to odbyć podczas tego samego spotkania. Dlaczego paszportu nie można odnowić droga elektroniczna tak jak w innych krajach europejskich tego nie rozumiem. Powodzenia i uzbrojcie się w cierpliwość bo będzie wam potrzebna!
Moja ocena
obsługa: 1
 
pomoc merytoryczna: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 26

Bo są wakacje...i...tak jak Pani przynajmniej 90 osób przed pomyślało o wyrobieniu paszportu w okresie wakacyjnym. Oddział Paszportów jest czynny cały rok, więc procedurę wyrobienia paszportu można rozpocząć już w okresie jesiennym, zimowym lub nawet wczesną wiosną. Natomiast przychodząc w lipcu trzeba się liczyć z takimi a nie innymi kolejkami. Natomiast opłatę można dokonać przez internet, numer konta jest podany na stronie urzędu...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolejna Anna która zapomniała że do wycieczki do Egiptu musi mieć paszport...skąd Ci się ludzie biorą, na jakim świecie żyją, żeby nie wiedzieć że latem nie wyrabia się paszportów...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie p.....ol , organizacja jak za PRL-u
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry