Widok

Fasada

Fasada Temat dostępny też na forum:
W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty usługowe, sklepy, markety i centrum handlowe. Do położonej niedaleko szkoły i przedszkola można dojść pieszo w kilkanaście minut.

Osoby, które muszą dojeżdżać do Gdańska mieszkać będą niedaleko drogi prowadzącej do centrum tego miasta. Szybko można dojechać stąd także do obwodnicy orz obwodnicy południowej, co umożliwia poruszanie się po ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja musiałabym dojeżdżać do Gdańska a więc mimo że ta inwestycja mi się podoba wolałam kupić mieszkanie na Jasieniu na osiedlu Gdańskie tarasy, tam szybko dojadę do pracy dzięki obwodnicy albo skm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Byliśmy ostatnio z żoną zobaczyć jak wygląda budowa i okolica. Jestesmy na tak, bo wszystko jest blisko. Dla nas głównie to przedszkole i podstawowe sklepy i usługi. Budowa ruszyła, więc chyba czas zdecydować się na zakup.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

to prawda, ja tez tam bylam i patrzylam na otoczenie. mamy szkolniaka i do szkoly w miare blisko a zakupy tez obok. wyglada bardzo elegancko i nowoczesnie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

jechalismy teraz obok tej budowy, wyglada fajnie duze okna, fajny widok. jakos tak inaczej niz inne bloki. czasy niepewne, ale myslimy powaznie nad zakupem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jano

Blok będzie prowadzony przez spółdzielnie więc odpada, a chciałem kupić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Spoldzielnia tylko buduje. Tam bedzie dzialala Administracja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Administracja w sensie wspólnoty dla tego budynku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Administracja budynku

Z tego co wiem z samego źródła, blok bedzie zarzadzany przez Administrację, a spoldzielnia Rot-dom realizuje budowę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako wspólnota

Administracja bedzie w ramach wspólnoty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry