Muszę podzielić się moim dzisiejszym, pierwszym i ostatnim doświadczeniem z w/w herbaciarnią. W momencie gdy weszłam do sklepu Pani ekspedientka rozmawiała przez telefon i nie była to bynajmniej rozmowa o sprawach służbowych. Pani nie przerwała rozmowy gdy weszłam, mało tego, nie odłożyła telefonu przez kolejne kilka minut, kiedy ja czekałam żeby mnie raczyła obsłużyć. Gdy wreszcie doczekałam się uwagi ze strony owej Pani i spytałam o czarną klasyczną herbatę np. Yunnan, powiedziała, że jest, spytała się ile ma zważyć i sprzedała mi herbatę. Nie wiem czy wynika to z małego doświadczenia tej Pani, czy braku kompetencji, ale w swoim życiu odwiedziłam wiele herbaciarni (sama również pracowałam w jednej) i wiem, że trzeba zaproponować klientowi kilka rodzajów herbat nawet jeśli pyta o jeden gatunek, spytać o jego preferencje, pokazać aromat herbaty. Żadnej z tych rzeczy Pani mnie obsługująca nie zrobiła.Co więcej wręczyła mi herbatę nie wpisując wcześniej jej nazwy na torebce, sama musiałam obrócić puszkę na ladzie i żeby dowiedzieć się jak brzmi pełna nazwa herbaty.Kocham herbatę, ale nawet gdyby była to ostatnia herbaciarnia na ziemi, moja noga niestety więcej tam nie postanie.