Widok

Fatalna obsługa

Niestety moje doświadczenie jest negatywne. Zawiozłem pilota do auta do lutowania. Pan otworzył i stwierdził że nie ma problemu. Usługa miała być na dzień następny w cenie 50 zł. Zaznaczyłem że to był jedyny klucz do auta i zależy mi na czasie. Następnego dnia pod koniec godzin otwarcia przyjeżdżam po informację że nie zrobione i będzie na następny dzień. Miło że pan nie zadzwonił ( nr. tel zostawiłem),.bo zrobiłem sobie wycieczkę 35 km w 2 strony specjalnie do niego. Miałem przyjechać dnia następnego. Przyjeżdżam kolejnego dnia i dostaje informację że będzie 100 zł. Zero skruchy że przetrzymał dzień dłużej, że musiałem 2 razy jeździć i podniósł cenę dwukrotnie ( o tym też zapomniał poinformować wcześniej przez tel. ). Wykłuciłem się na 50 zł i nigdy więcej nie skorzystam. Dla mnie cwaniak i naciągacz uważający się za nie wiadomo kogo.
Moja ocena
obsługa: -
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja u Pana Jarosława bardzo często korzystam z usług bo jako jedyny na Pomorzu ZNA sie na tym co robi. Z tego co wiem to Pan Jarek zajmuję się "poważniejszymi" rzeczami niż lutowanie i widocznie musiał zapomnieć. A czas oczekiwania u Pana Jarka chyba o czymś świadczy :) Ja polecam. Jeżeli wszyscy powiedzą, że coś jest niemożliwe do zrobienia to Pan Jarek to zrobi i tyle w temacie. Może trzeba poczekać troche, ale wiadomo , że będzie profesjonalnie zrobione. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry