Korzystałem z usług pizzerii trzykrotnie i 3 razy byłem niezadowolony, kolejnej szansy nie będzie.
Przy pierwszym zamówieniu pizza dojechała zimna.
Przy drugim, dojechała spóźniona.
Przy ostatnim zamówieniu mając na uwadze to ze wcześniej było opóźnione zamówiłem o godzinie 18:00 pizzę na godzinę 19:00, gdy pizzy nie było do 19:20 zadzwoniłem dopytać o zamówienie (które według strony internetowej wyjechało o 18:40), poinformowano mnie ze pizza już wyjechała. Zapytałem czy będzie się do czegokolwiek nadawała po 40 min od wyjścia z pieca, pracownik przekazał ze wyszła z pieca 10 minut temu (czyli 10 min po godzinie na jaką pizzę zamówiłem?!). Finalnie pizza dojechała o 19:45 czyli po prawie 2h od złożenia zamówienia. Dwa dni po złożeniu skargi pizzeria skontaktowała się ze mną proponując rabat na kolejne zamówienie, zapytałem czy też dojedzie spóźnione? Niesympatyczna pani powiedziała " a tego to nie wiem" poinformowałem ze forma rozwiązania sporu mnie nie satysfakcjonuje bo już więcej nie będę zamawiał i w tym momencie usłyszałem " aha, to dziękuje" i połączenie zostało zakończone.
Uważam ze standard obsługi lokalu jest bardzo niski a pizza jest nie warta swojej ceny.