Widok

Faworyta

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Faworyta.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faworyta

Opinie do filmu: Faworyta.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkie kino!

Wielkie kino! Scenografia, muzyka, aktorstwo, reżyseria - majstersztyk. Antypody zimniej "Zimnej wojny", małego realizmu "Romy" i politpoprawnej do bólu "Green book".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Film dla dojrzałego widza

Niestety film nie jest dla małolatów poniżej 30 roku życia. Dlatego niektóre opinie są tak jednostronne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mroczny

film mroczny brrrr. O tym, że rządy są pełne intryg, bezwzględne i podłe chyba każdy wie. W tym filmie był pokazany tylko BRUD.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze zdjęcia zasługują na uwagę.

Dla mnie 8/10 bardzo ciekawa produkcja. Jeden z najbardziej interesujących filmów jakie widziałam:) Forma reżysera na wysokim poziomie. Polecam jak najbardziej:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Historia oparta na faktach

Z palca.. hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faworyta

Opinie do filmu: Faworyta.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry