Widok

Ferma drobiu Koleczkowo

Koleczkowo Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry. Rozglądam się za bliźniakiem w Koleczkowie, niedaleko fermy drobiu przy ul. Wojska Polskiego. Czy są tu osoby, które mogą napisać coś więcej o zamieszkiwaniu w tej okolicy ? Chciałabym zrobić rozeznanie, jak to faktycznie wygląda jeśli chodzi o hałas i zapach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupujcie bliźniaki przy fermie drobiu a potem protestujcie o smród. Tak jak się to robi w polsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ferma drobiu to jedno, smród jest często nie do wytrzymania, szczególnie latem. Druga sprawa to pobliskie warsztaty samochodowe, jeden z nich ma hamownie - hałas nie do wytrzymania. Totalnie beznadziejna okolica do mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry