Ferma drobiu Koleczkowo
~Łucja
217.171.61.*
(2 miesiące temu) 19 kwietnia 2026 o 12:31
Dzień dobry. Rozglądam się za bliźniakiem w Koleczkowie, niedaleko fermy drobiu przy ul. Wojska Polskiego. Czy są tu osoby, które mogą napisać coś więcej o zamieszkiwaniu w tej okolicy ? Chciałabym zrobić rozeznanie, jak to faktycznie wygląda jeśli chodzi o hałas i zapach?
0
0