Widok

Feromony i ich działanie

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w otoczeniu przykładowo 30 czy 40 osób to jak można zidentyfikować zę feromony wychodzą konkretnie ode mnie? Jaki maja wpływ na innych? Czy to działa podświadomie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, w zasadzie działa to tak, ze inne osoby wokół Ciebie będa Cię odbierały w sposób o wiele bardziej pozytywny. Będziesz dla nich osobą, która jest atrakcyjniejsza oraz będzie do Ciebie wieksze przyciąganie. I tyczy się to nie tylko mężczyzn ale również kobiet. Dla mężczyzn będziesz bardziej atrakcyniejsza seksulanie, kobiety będą do Ciebie miały za to większy szacunek. Feromony ułatwiaja kontakty, sprawiają, ze jesteś lepiej odbierana. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na kupienie oryginalnego zapachu a nie jakiejś taniej podróbki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam Love Desire premium, ogólnie dzisiaj pierwszy raz użyłam i coś tam niby widziałam ale nie wiem w sumie czy bylo to placebo czy rzeczywiśćie ten zapach ma takie mocne działanie na drugą osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Love desire w wersji premium to jeden z lepszych feromonów, są mocne tak więc powinnaś zobaczyć w niedługim czasie reakcje otoczenia. Nie powinnaś jednak przesadzić bo zbyt duża ilość feromonów może działać negatywnie (w sensie denerwować inne osoby). Najlepiej zaczynać od mnejszych dawek potem przechodzić do wiekszych.Z czasem będziesz mogła sobie robić mixy z innymi feromonami. Drugim dobrym dzialaniem feromonów jest na pewno zwiększanie pewnośći siebie, będziesz sama czuła się atrakcyniej oraz będziesz bardziej pewna w kontaktach z innymi. Co również znacznie Ci ułatwi nawiązywani znajomości. Feromony pomagaja ale nie zrobią za Ciebie wszystkiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno sporo na ten temat możecie poczytać na blogu https://sklepintymny.com.pl polecam Wam do nich zajrzeć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działanie feromonów jest fascynującym obszarem badań w nauce o zachowaniach społecznych i biologii. Feromony to chemiczne związki organiczne wydzielane przez organizmy, w tym ludzi, które wpływają na zachowanie innych jednostek tego samego gatunku. Oto kilka kluczowych informacji dotyczących działania feromonów, ich wpływu na innych oraz kwestii związanych z identyfikacją w dużych grupach:

Definicja feromonów:
Feromony to substancje chemiczne wydzielane przez organizmy w celu komunikacji z innymi jednostkami tego samego gatunku. U ludzi są one związane z regulacją zachowań społecznych.

Identyfikacja feromonów:
Ludzkie feromony są trudne do jednoznacznej identyfikacji, ponieważ są to subtelne substancje chemiczne. Badania sugerują, że głównie są wydzielane przez gruczoły potowe, zwłaszcza w obszarze pach i okolic genitaliów. Jednakże, identyfikacja konkretnych feromonów u ludzi jest nadal obszarem intensywnych badań.

Wpływ na innych:
Feromony u ludzi są przypuszczalnie związane z regulacją nastroju, przyciąganiem płciowym oraz innymi aspektami zachowań społecznych. Badania sugerują, że mogą wpływać na postrzeganie atrakcyjności innych osób, choć to jest obszar, który wymaga dalszych badań.

Działanie podświadome:
Wpływ feromonów na ludzkie zachowanie ma charakter głównie podświadomy. Ludzie zazwyczaj nie są świadomi tego, jak feromony wpływają na ich reakcje emocjonalne czy społeczne. To sprawia, że działają one na poziomie instynktu, co może wpływać na subtelne aspekty interakcji społecznych.

Wpływ na większe grupy:
W sytuacji, gdy jesteś otoczony dużą grupą osób, trudno byłoby jednoznacznie zidentyfikować, że to konkretnie twoje feromony wywołują określone reakcje. Wpływ feromonów na grupę może być bardziej ogólny i związany z ogólnym klimatem społecznym. Jednakże, indywidualna identyfikacja feromonów w takich warunkach jest skomplikowanym zadaniem.

Badania nad feromonami u ludzi:
Pomimo znalezienia pewnych dowodów na istnienie feromonów u ludzi, ta dziedzina wciąż pozostaje przedmiotem intensywnych badań. Wiele aspektów funkcji i identyfikacji feromonów wymaga dalszych, precyzyjnych badań naukowych.

Feromony u ludzi wydają się odgrywać rolę w regulacji różnych aspektów zachowań społecznych, choć pełen zrozumienia tego zjawiska nadal brakuje. Badania w tej dziedzinie są nadal prowadzone, a naukowcy starają się zgłębić tajniki tego fascynującego aspektu biologii człowieka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem kim jesteś. Jak facetem to lepszym rozwiązaniem sa tabletki o nazwie Prosent 600. Ja je biorę od miesiąca to jest specyfik na testosteron i popęd ale w jakiś sposób powoduje tez wydzielanie feromonów. Otóż odkąd je stosuję miałem tyle podrywów i zainteresowania ze strony kobiet w pracy jak nigdy wcześniej odkąd pracuję w tej firmie ( prawie 3 lata ). Nawet inaczej się do mnie odnoszą a niektóre proponują że odwalą za mnie część roboty :)))) szok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry