Widok

Feromony

Cześć. Jakie jest Wasze zdanie na temat feromonów? Czy mogą mieć jakieś działanie? Czytałem jakiś czas temu pewną publikcję czołowego polskiego seksuologa ( czyli pana Lwa Starowicza), w której było napisane,.że tkaie związki mają bardzo duże znaczenie w komunikacji międzyludzkiej. Czy macie może z nimi do czynienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak.Kilka razy. na rynku jest tego sporo ale są rózne feromony. NIektóre są totalnie nieskuteczne.Są to te tanie wody sprzedawane na przykład przez nieznanych sprzedawców na allegro. Sa również prawdziwe feromony, które rzeczywiście zawierają pochodne androsteronu. Są to na przykład Pheromone essence, których sam obecnie uzywam. NIe są tanie, jest to niewielka buteleczka . Bezzapachowa esencja ale kobiety bardzo na nie reagują ( w sensie,ze pozytywnie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czy aby nie jest to środek, który jedynie podnosi Twoją pewność siebie? W sensie,ze masz na sobie feromony i od razu jesteś sam bardziej pozytywnie nastawiony w stosunku do innych? Oraz na innych działa bardziej Twoja pewność.Tak się zastanawiam właśnie nad tym. Ile kosztują te feromony, których używasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie.Wiadomo,że czujesz się o wiele pewniej jak masz coś takiego na sobie ale z drugiej strony działanie jest tak dobre,że na pewno nie jest to jedynie pewnosć siebie. Jest wiele ciekawych artykułów na temat działania feromonów.Nawet słynny pan Lew Starowicz w swoich artykułach pisze o tym,ze ma to bardzo duże znaczenie tak wiec sam się z tym zapoznaj. Pheromone essence nie są takie tanie ale w przeciwieństwie do innych są naprawdę skuteczne.Zamawiam je w sieci.Jak znajdziesz promocję to kupisz buteleczkę za 120 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konia z rzędem za kogoś z mózgiem. Zdrowym mózgiem.
http://youtu.be/lHSz5lFBtHQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W końcu zostały naukowo potwierdzone ;) Jednak od razu zaznaczam, że prawdziwe feromony trochę kosztują, bo nie da się wyprodukować porządnej buteleczki feromonów jeśli będą kosztowały 10 czy 15 zł, a takich podróbek w sklepach jest niestety pełno. Polecam Pheromon essence, ewentualnie Love Desire ( ale te w czarnej butelce) Powiem Ci równiez ze dobieranie feromonów bardzo często wymaga dużej ilość prób i testowania ponieważ nie każdy zapach jest tak samo skuteczny i trzeba to dopasować do siebie. Jeśli Cię ciekawi to kup , co szkodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki chociaż szczerze to wydawało mi się,ze feromony same w sobie działają. Bez tworzenia jakiejś otoczki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz, że jak się psikniesz to dziewczyny od razu będą się na Ciebie rzucały? Oj niestety ale tak łatwo tutaj nie ma ;) Dodam, ze można czasami osiągnąć odwrotny efekt. Jak kupiłem sobie pheromone essence to pierwszym razem nawaliłem na siebie tego tak dużo, że wszyscy ode mnie uciekali :D Dopiero potem zobaczyłem,że wystarczy jedna kropla wtarta w newralgiczne miejsce. Mniejsza dawka okazała się zaskakująco pozytywna w działaniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są różne opinie na ten temat. Nie jestem ekspertem, ale można spróbować i zobaczyć, czy działa na ciebie. No ale oczywiście, nie oczekuj, że feromony od razu przyciągną tłumy. Na pewno ważniejsze jest zadbane i pewne siebie podejście. Czy warto? To zależy od ciebie i twoich oczekiwań. Jeśli jesteś ciekaw, to dlaczego nie spróbować? Może się okazać, że feromony dodadzą trochę pewności siebie. Ale pamiętaj, że to tylko jeden element w całej układance. W końcu, to charakter i osobowość najbardziej przyciągają.
Kontakt ze mną znajdziesz gdzieś tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja wiem... to chyba po prostu dziala na wyobraznie. Mi sie wydaje ze jesli chodzi o seks, to dwie osoby musza sie po prostu do siebie dopasowac no i warto sie nawzajem co jakis czas zaskakiwac. Sama rozgladam sie za jakimis zabawkami erotycznymi..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabawki erotyczne super sprawa, moim zdaniem kazdy powinien miec w sypialni takie gadzety, ja sama co jakis czas zamawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie.. ja od dawna nic takiego nie kupowalam ale zdaje sie, ze najwyzsza pora odkurzyc naszą sypialniana szuflade i cos nowego tam wrzucic ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posmarować okolice worka mosznowego kocim moczem i nie myć się przez tydzień. Woń przyciągnie samiczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

z tego co wiem to każdy ma naturalne i działaja tylko na osoby ktorym mamy się podobac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xdddd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

feromony dzialaja ale podobno nie na wszystkich.. ja kupilam pierwsze na superlove i testowalam na partnerze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na początku do tematu feromonów podchodziłem dość sceptycznie - wydawało mi się, że dają jedynie efekt placebo. Jednak postanowiłem spróbować. Natrafiłem akurat na promocję i muszę przyznać, że już pierwszego dnia koleżanki w pracy zaczęły do mnie zagadywać, stały się jakby milsze
Przyznaję, że nigdy nie byłem playboyem ale na randce wszystko szło jak po maśle. Przezwyciężyłem swoją nieśmiałość.
Obecnie używam Love Desire - najbardziej skuteczne moim zdaniem - poza tym świetnie pachną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie zastanawiałem się ostatnio nad Love Desire ale martwi mnie w nich ten zapach. Nie wiem czy sobie je zamówię bo wolę zwykle wcześniej przetestować sobie jak dany zapach pachnie a nie tak w ciemno kupować. Nie ma żadnych bezzapachowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są Pheromone essence przykladowo,ktore są nawe mocniejsze od Love Desire ale na początkku polecam stosować mniejsze dawki. Nie powinno się przesadzić oraz używać ich w ilości większej niż jest zalecana z uwagi na to, ze mozna wywołać u otoczenia raczej niechęć niż pożądanie. Sam jednak je posiadam i efekt całkiem całkiem. Szczególnie w pracy łatwiej jest nawiązac kontakt z innymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja biorę niebieskiego byka - prosent 600 i nie potrzebuję żadnych sztucznych zagrywek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znam te tabletki to preparat na popęd. Laski jakoś wyczuwają wzmożony testosteron i się same kleją, chcą seksu. Git jest ten niebieski byk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

do góry