Widok

Festiwal Teatru Tańca OPOZYCJA

Festiwal Teatru Tańca OPOZYCJA Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Festiwal Teatru Tańca OPOZYCJA.
Festiwal Teatru Tańca OPOZYCJA to propozycja twórców Teatru Okazjonalnego: Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka, pracujących przy Sopockiej Scenie Off de BICZ. Z założenia ma być spotkaniem twórców z kręgu tańca współczesnego, służącym wymianie doświadczeń w pracy scenicznej, skupionej na małej formie taneczno-teatralnej. Festiwal ma być wydarzeniem cyklicznym i odbywać się raz w roku, pod ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety, uważam, że program jest przeładowany...przypomina to zapomnianą już w gdańsku explozję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w jakiej cenie bilety?

Świetnie! Niezmiernie uradowała mnie wiadomość o Festiwalu. Proszę o udostępnienie informacji o cenach biletów i miejscach występów. Pozdrawiam serdecznie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem wczoraj (piątek) na festiwalu i bardzo mi się podobało. Znakomity był Lubelski Teatr Tańca. Na zakończenie odbyła się interesująca, bardzo długa ( blisko trzy godziny!) dyskusja o teatrze tańca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klaustrujace ekwipotencjały

daweno nie piesalem w tej sprawie, ale nalezalo by -popoipowiedziec wprostz\; ::"'andrzej nie ma zdania i ze zimno\"" i zaciesza i nie wiue o co chodzi i po tej pizzy pierdziec mu sie chce; i czego ryczysz? i andrzej powiedzial\: 'mam za male oczy...' i ze nie wazne, i to wcale smierdzi maslowska... swidrujace potencjaly... maslowska smierdzi czy pierdzi? pyta sie wtedy andrzej i ciagle przy tym zaciesza... a ... i azumi niedlugo, mowi, czekam na azumi, azumi!... napissz tesz cos od siebie zebym ja mogl skomentowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Kopenhaga (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kopenhaga . Michael Frayn KOPENHAGA Reżyseria Krzysztof Babicki...

Rubinowe Gody (23 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rubinowe Gody . Rubinowe Gody Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa...

Dziewczyny z kalendarza (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza . DZIEWCZYNY Z KALENDARZA Musical na podstawie...

do góry