Widok

Festiwal piwa, wina i trunków rzemieślniczych

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Świąteczny Festiwal Piwa, Wina i Cydru! Chmiel, jabłka i winogrona to temat przewodni podczas tych dni![/lead]Wystawcy z pasją opowiedzą o tradycyjnych metodach warzenia kraftowego piwa, polecą Wam idealne wino ma świąteczny stół oraz na prezent oraz.. ugaszą Wasze pragnienie.Sobota 12-20Niedziela 12-18
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurcze. Takie imprezy powinno się robić gdzieś blisko centrum, a nie na takim wygwizdowie. Chętnie bym wypił jakieś dobre piwko, ale jak potem wrócić? To powinno być w Maneżu, albo przy molo w Sopocie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

Kurcze, taksówki (uber, bolt) jeszcze istnieją.

Nie bądź żyła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla mnie ok

są ubery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak, z molo w sopocie jest mega dobry dojazd nocą:) Niektórzy może próbowaliby wpław, po kilku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwa jak na lekarstwo.

Byłem. Niewiele stoisk. Przede wszystkim apetycznie wyglądające jedzonko. Ale żalowałem, że byłem po śniadaniu. Wina było też niewiele. Butelka, chyba dobrego wina za 140 zł. To chyba jakiś cud. Natomiast piwa bardzo mały wybór. I jak tu posmakować wracając autem ? Myślałem, że to będzie duża impreza. Na miano Festiwalu to nie zasługuje. Miejsce takiej imprezy powinno być w lepiej dostępnym miejscu dla komunikacji. A nie tam, gdzie "koń we mgle się udusił".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry