Widok

Festiwal św. Dominika

Festiwal św. Dominika Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Festiwal św. Dominika, 29 lipca 2006 - 20 sierpnia 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ja uwielbiam Dusze jarmarku!

W zeszlym roku jarmark byl super, bo odkrylam ze jest cos takiego jak Dusza jarmarku! Bylam na wielu imprezach: przedstawieniach, filmach, koncertach, rozmowach... Niezapomniane wakacje! Dominikanie to maja łeb na karku! Bardzo im dziekuje za zeszly rok i nie moge sie doczekac co przygotowali tym razem! Szkoda tylko,ze tak malo ludzi wie o tych imprezach, albo nie idzie na nie tylko dlatego,ze sa organizowane przez kosciol... Zachecam wszystkich, by dali Dominikanom szanse w tym roku! Nie zawioda sie! Pozdrowienia dla przeora (za wspaniale poczucie humoru) i o. Macka (za swietne kazania w zeszlym roku, bedzie mi ich brakowac) !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Jarmark rozpoczęty ;)

Rozpoczęcie Jarmarku - SUPER - koncert "Golden Life" i "Kayah" też, łącznie z fajerwerkami. Oby wszyscy mieli tak dobre nastroje przez najbliższe 3 tygodnie. Wszystkich z serca pozdrawiam i życzę jak najwięcej uśmiechu i słoneczka teo na niebie i tego w sercu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydarzenia takie, jakie się dzieją w ramach "Duszy Jarmarku" są tym, co jest w stanie skłonić mnie do przebijania się przez tłumy kłębiące się na ulicach handlowych - sądząc z tego, co udało mi się usłyszeć i zobaczyć w roku ubiegłym. Wyrazy szacunku dla Ojców Dominikanów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super muzyka - czyja???

Ogólnie super.
W dniu 15.08. godz ok.15-16.00 przy Dworze Artusa ,obok Neptuna
występował Zespół (Stroje i muzyka indiańska).
Piękna muzyka - Co to za zespół ? Jeżeli ktoś wie...proszę o info..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Mecz Legend (39 odpowiedzi)

Niezapomniany Dzień Pełen Emocji i Wrażeń. Polska Polsat Plus Arena w Gdańsku stanie się ARENĄ...

Nocny Bieg Świętojański z Decathlon (8 odpowiedzi)

W nocy z 20 na 21 czerwca, odbędzie się Nocny Bieg Świętojański. Impreza ta będzie drugą z cyklu...

Międzynarodowy Dzień Jogi w Trójmieście (6 odpowiedzi)

Zapraszamy 22 czerwca na 11 edycją Międzynarodowego Dnia Jogi w Trójmieście. W programie sejse...

do góry