Widok

Festiwal św. Dominika

Festiwal św. Dominika Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Festiwal św. Dominika, 29 lipca 2006 - 20 sierpnia 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ja uwielbiam Dusze jarmarku!

W zeszlym roku jarmark byl super, bo odkrylam ze jest cos takiego jak Dusza jarmarku! Bylam na wielu imprezach: przedstawieniach, filmach, koncertach, rozmowach... Niezapomniane wakacje! Dominikanie to maja łeb na karku! Bardzo im dziekuje za zeszly rok i nie moge sie doczekac co przygotowali tym razem! Szkoda tylko,ze tak malo ludzi wie o tych imprezach, albo nie idzie na nie tylko dlatego,ze sa organizowane przez kosciol... Zachecam wszystkich, by dali Dominikanom szanse w tym roku! Nie zawioda sie! Pozdrowienia dla przeora (za wspaniale poczucie humoru) i o. Macka (za swietne kazania w zeszlym roku, bedzie mi ich brakowac) !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Jarmark rozpoczęty ;)

Rozpoczęcie Jarmarku - SUPER - koncert "Golden Life" i "Kayah" też, łącznie z fajerwerkami. Oby wszyscy mieli tak dobre nastroje przez najbliższe 3 tygodnie. Wszystkich z serca pozdrawiam i życzę jak najwięcej uśmiechu i słoneczka teo na niebie i tego w sercu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydarzenia takie, jakie się dzieją w ramach "Duszy Jarmarku" są tym, co jest w stanie skłonić mnie do przebijania się przez tłumy kłębiące się na ulicach handlowych - sądząc z tego, co udało mi się usłyszeć i zobaczyć w roku ubiegłym. Wyrazy szacunku dla Ojców Dominikanów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super muzyka - czyja???

Ogólnie super.
W dniu 15.08. godz ok.15-16.00 przy Dworze Artusa ,obok Neptuna
występował Zespół (Stroje i muzyka indiańska).
Piękna muzyka - Co to za zespół ? Jeżeli ktoś wie...proszę o info..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Inside Seaside Festival 2024 (21 odpowiedzi)

Muzyka wraca do Gdańska! Już 9 i 10 listopada 2024 odbędzie się druga edycja festiwalu Inside...

Sylwia Wiszowata - Mój pierwszy program (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na solowy występ pani Sylwii Wiszowatej! Sylwia Wiszowata - stand-uperka z...

VIII spotkania podróżujących kobiet - TRAMPki (9 odpowiedzi)

Jedyny w Polsce festiwal podróżniczy skierowany do kobiet. Zapraszamy na VIII edycję festiwalu...

do góry