Widok

Fetor na Morenie

Zastanawiam się co robią na wysypisku na szadułkach, że na Myśliwskiej o 23 tak śmierdzi jakby się stało przy samym wysypisku. Aż okna nie można otworzyć!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się ostatnio cuchnie okropnie przypuszczam że to z palarni śmieci! co prawda pytałam się w spółdzielni zaczeli tlumaczyć że" morena leży pośrodku , po lewej jest rafineria a po prawej szdułki i dla tego jest taki fetor"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry