Widok

Figa - opinia

Pojechałam do piekarni z centrum Gdynia (jestem mieszkanką Gdyni) skuszona dobrymi ocenami. Cóż. Piekarnia została otwarta 10:02. Kupiłam 2 croissanty. Cena 9PLN za sztukę, czyli 2 EURO! Nie spotkałam się w Europie z taką ceną 1,5 EUR to z pysznym nadzieniem i w Wenecji! Te, nawet nie są podobne dla tradycyjnego croissanta. Nie ubliżając Lidowi, ale jego wypiek za 1,80 PLN jest znacznie lepszy i zawiera w składzie masło. Po rzemieślniczej piekarni chyba mogę oczekiwać jakości, a nie, że nazwijmy się niszową piekarnią, która oprócz ceny nic nie oferuje w zamian.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry, chciałem zaznaczyć, że Gdynia to tez miasto europejskie a w Polsce obecnie mamy ceny na tym samym poziomie jak w innych krajach europejskich. W Wenecji serwuje się cornetto to jest wypiek innego rodzaju wymagający o wiele mniej pracy, najczęściej dostępny z przemysłowych piekarni głęboko mrożony. Cena wynika z ceny użytego surowca przelicza się to według wzoru. Wszystko się wylicza dokładnie w specjalnych programach. Nasz croissant jest dużo lepszej jakości , używamy specjalnego masła z Holandii, jest to praca wymagająca dużo precyzji i wkładu pracy. Crosanta z lidla przede wszystkim nie robią ludzie tylko linie produkcyjne i jest to produkt głęboko mrożony z dodatkiem polepszaczy.
U nas dostała Pani czysty skład, jakość i oczywiście smak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ktoś ma wypaczony smak.. To najlepsze croissanty jakie można kupić w mojej okolicy. Dość regularnie odwiedzam miejsce i wszystkie produkty są b. smaczne! Lepiej zapłacić odrobinę więcej i zjeść coś wartościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry