Widok

Fikcyjna kontrola pojazdu przy wymianie opon - niesprawny układ hamowania

Serwis nie gawarantuje usług zawartych w pakiecie wymiany opon. Przy wymianie opon powinien dokonany być mały przegląd w tym sprawdzenia układu hamowania. Po wizycie w dniu 14/04/2014 fiata pandy nażeczonej powiedziano ze "wszystko jest sprawne". Dziś przy wymianie oleju w innym warsztacie (ze wzgledu na brak czasu w tym serwisie) poprosiłem o sprawdzenie układu ponieważ był problem przy hamowaniu z dużych predkosci. Okazało się że klocki zużyte są do ZERA co sam widziałem !!!!!!! Szczęśliwie kłamstwo serwisu wyszło na jaw szybko a nie podczas wypadku. Rok wcześniej serwis twierdził ze do wymiany jest płyn hamulcowy oraz kilka innych sprawnych cześci (co okazało się w innym warsztacie przy prośbie o wymiane) W tym roku wszystko sprawne pomimo tego samego przeglądu.

Przy wizycie mojego auta Fiata Bravo 16/04/2014 też niby wszystko jest OK choć sam wiem że nie wszystko działa prawidłowo i nawet niedoświadczony mechanik zauważy nieszczelność wydechu. Na szczęscie czeka mnie wizyta u mechanika i wymiana oleju. Tym razem u konkurencji.

STANOWCZO ODRADZAM, poza prostą wymianą opon która trwała 75 minut (stanowczo za długo w momenci gdy nic nie jest sprawdzane)
Moja ocena
Pitstop Polska Sp. z o.o. kategoria: Warsztaty samochodowe
obsługa: 3
 
asortyment: 3
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Potwierdzam:

- brak wiedzy
- złą wolę
- długie godziny czekania
- nieporozumienia cenowe
- opryskliwą obsługę
- zawyżone ceny
- niechęć do Klienta
- nie odpowiadają na emaile
- brak podstaowej wiedzy o Renault

NIE POLECAM!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
ŻAŁOSNE !!! - ewidentnie oczernianie dobrego warsztatu przez konkurencję!
Ja sam korzystam i kilku moich znajomych również - nie spotkałem się nigdy z jakimkolwiek podobnym tematem - przeciwnie miło, fachowo, ceny adekwatne do usług i standardu obsługi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
potwierdzam mnie też oszukanio
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry