Widok

Filologia HISZPAŃSKA

ktoś z Was idzie ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę składać papiery, ale na bez znajomości języka. Mówili że musi być przynajmniej 15 osób żeby otworzyli kierunek... Mam nadzieję że się uda, bo to takie moje marzenie nauczyć się hiszpańskiego ;) Ale na dzienne ja chcę iść. I mam nadzieję że specjalizacja z angielskim też powstanie i że nie okaże się później że za mało osób czy coś...
A ty idziesz chcesz składać na dzienne i też bez znajomości języka?... Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taak ja na dzienne :))
Dziś tam byłam, żeby donieść dowód wpłaty i wypytałam się, ile osób już złożyło papiery - podobno na ten kierunek najwięcej, ale jak na razie nie dużo, w sumie to początek rekrutacji. Tak, ja też nigdy nie miałam styczności z hiszpańskim, więc zapewne spotkamy się w tej samej grupie :) pozdrawiam również ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;-)) Ooo to fajnie. Ja jeszcze nie złożyłam papierów ale dzwoniłam do rekrutacji dzisiaj i mówili że na razie sześć osób jest chętnych, w tym cztery też że spec. z angielskim, plus ja to będzie 7osób to mam nadzieję że utworzą kierunek, rekrutacja to końca września mówili że jest, a minimum musi być 15osób więc chyba powinno bez problemu ruszyć, bo już się nastawiłam na ten hiszpański jakoś no i lokalizacja szkoły fajna, zaraz przy dworcu tak naprawdę. Mam nadzieję że będzie ok, podobno uczą też rodowici Hiszpanie ;) No to mam nadzieję że do zobaczenia, no i pozdrawiam bardzo:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też myślę że ruszy, bo to dopiero początek rekrutacji, więc na pewno jeszcze pare osób się dopisze. Widziałam na planie zajęć że wykłada p. Fernando Torrens :) Zajęcia są w 3 miejscach, ale obok siebie, więc nie ma problemu. Myślę że to dobra szkoła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzię dobry :D
ja też, ja też tam składam! i niech tylko mi spróbują nie otworzyć :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś z Was zapisał się na zaoczną filologię hiszpańską z zakresu podstawowego toku nauczania ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się zapisałem na zaoczną filologię hiszpańską. Czy wiecie może, ile jest osób chętnych na zaoczną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zapisałam się na zaoczną, zaawansowany, jak zapisywałam się w sierpniu to już ponoć było minimum osób do utworzenia kierunku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Estoy muy contento :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alguien, też będziesz na zaawansowanym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
es muy interesante que no lo podia escribir en espanol....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a teraz mogłam napisać po hiszp, baardzo ciekawe to nasze trójmieskie forum jest.... saludos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mujer, wiesz co, zapisałem się na podstawowy, chociaż znam troszkę hiszpański, ale może mógłbym się przenieść do zaawansowanych? Myślisz, że to możliwe ? (co prawda w szkole nie miałem hiszpańskiego, ale dużo rozumiem i nie mam 'bariery', żeby mówić w tym języku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy przeniesienie będzie możliwe, może to zależy od liczby osób dla konkretnych grup; a pewnie przede wszystkim od poziomu języka. Trudno powiedzieć jaki ma być poziom na tym zaawansowanym, to co oni mówią to poziom komunikatywny.... ale to nie do końca jest jasne. Ja osobiście mam nadzieję, że ten poziom będzie prawdziwie zaawansowany... saludos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gracias por tu respuesta...:)...
Yo puedo comunicar en este idioma pero mi nivel no es avanzado. Me parece A2/B1.
Saludos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede na zaawansowanej zaocznie :) ktos jeszcze? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy o jaką grupę masz na myśli.

Jeśli chodzi o podstawę to ze mną w połowie sierpnia było 21 lub 22 osoby.

Ale wspominali, że od nawet 15 osób mogą utworzyć kierunek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wybieram sie na zaawansowana zaocznie :) ktos jeszcze? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na poziom zaawansowany (jeśli jest to wykładowy język) idzie się jak perfekcyjne się opanuje język.
Jeśli nie miało sie styczności z językiem, to powinno iść się na podstawowe poziom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam Was, czy w Gdansku tylko w Ateneum jest hiszpanski?? chcialabym studiowac hiszpanski i angielski, zdalam z nich mature z ang.i hiszpanskiego na 90% :) zastanawiam sie tylko czy isc na dzienne czy na zaoczne bo bym chciala sobie dorobic bo stypendium socjalne to za malo... napiszcie czy gdzies jeszcze w gdansku jest kierunek hiszpanski z angielskim ;))

saludos amigos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma,
w Gdyni jest filologia, ale bez ang
myślę, że na stacjonarnych też zdążysz sobie dorobić, tak mało jest zajęć...
z drugiej strony jeśli tyle samo się płaci za stacjonarne i zaoczne, a pewnie tak jest, to lepiej zaoczne, bo zajęć na stacjonarnych nie ma wcale więcej, jeśli chodzi o przedmioty kierunkowe,
tylko masz dodatkowe, takie jak socjologia i psychologia, nikomu i do niczego na tych studiach niepotrzebne...
Poza tym nie wiem czy na stacjonarnych jest od poziomu zaawansowanego hiszpańskiego,chyba nie, a na zaocznych tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry