Widok

Firma Godna polecenia !!!

"Skorzystałem z usług Pana Krystiana już kilka razy. Po raz pierwszy w roku 2010. Firma godna polecenia. Błyskawiczna wycena, dogodne terminy i co najważniejsze fachowe wykonanie wszelkich powierzonych prac. Raz ustalona cena nie ulega zmianom w trakcie budowy - mimo, że doszło parę dodatkowych prac - co jest dużym plusem.
Przekonałem się, że warto dopłacić parę złotych na porządną podbudowę pod kostkę. Użytkuję ją już kilka lat i nic się z nią nie dzieje. Kris-bud to wyjątkowa firma, gdzie uniwersalność i bogactwo oferty budowlanej idzie z jakością."
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Firma Godna polecenia !!!

Jak wyżej:) bardzo polecam te firmę gdyż:
- podjęli się zadania(budowa muru oporowego) którego inne nie chciały zrobić - z różnych przyczyn (za "mała" inwestycja projekt itp.);
- Pan Krystian konkretnie i rzetelnie wycenia i idzie na rękę w wielu aspektach;
- jego pracownicy w szybkim tempie i dokładnie wykonują pracę jak również w jej trakcie na jakiekolwiek sugestie są otwarci i elastyczni.
- Konkretni rzetelni i słowni.
Podsumowując,
mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w moim przydomowym ogródku i na pewno będę te moje "projekciki" realizował z nimi:).

GORĄCO POLECAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry