Firma wykonała u mnie renowacje parkietu.Profesjonalnie czysto,szybko ,kontakt bez problemów,fachowe doradztwo,terminy przyzwoite, bez kurzu i pyłu tak że sprzątanie niekonieczne. Panowie kultralni szczerze polecam.
Serdeczne pozdrowienia dla przesumpatyczneo Pana Zbyszka.Zadowolona klientka.