Widok
Firma Master-Parkiet szczerze polecam.
Firma wykonała u mnie renowacje parkietu.Profesjonalnie czysto,szybko ,kontakt bez problemów,fachowe doradztwo,terminy przyzwoite, bez kurzu i pyłu tak że sprzątanie niekonieczne. Panowie kultralni szczerze polecam.
Serdeczne pozdrowienia dla przesumpatyczneo Pana Zbyszka.Zadowolona klientka.
Serdeczne pozdrowienia dla przesumpatyczneo Pana Zbyszka.Zadowolona klientka.
Moja ocena
oferta: 5
jakość usług: 5
czas realizacji: 4
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
4.8
* maksymalna ocena 6