Do firmy "HEX Serwis" trafiłem z dwoma dyskami zewnętrznymi które spadły mi w czasie pracy, przez co uszkodziły się mechanicznie. Wybrałem tę firmę dlatego że jej ceny na tle podobnych laboratoriów wydały mi się bardzo konkurencyjne. Już pierwszy kontakt z Panem Łukaszem nastroił mnie optymistycznie co do współpracy z jego firmą. Dodam, że jest on bardzo kontaktową, niezwykle kulturalną i miłą osobą. Potraktował mnie i mój problem bardzo poważnie. Ekspertyza pierwszego dysku wykazała m.in. zablokowanie zatartego łożyska silnika oraz delikatne skrzywienie jego osi. Również drugi dysk był pewnym wyzwaniem. Mimo tych trudności Panu Łukaszowi jako specjaliście udało się odzyskać 100% danych z obu dysków i to za bardzo przystępną cenę. Dodam że zapłaty można dokonać na dogodnych warunkach. Przez cały czas pracy nad dyskami Pan Łukasz cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje pytanie i informował o postępie swych działań. Nie trwały one zresztą zbyt długo. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak z czystym sercem przyznać firmie "HEX Serwis" najwyższe noty we wszystkich kategoriach, bo naprawdę warto skorzystać z jej usług. Pozdrowienia dla Pana Łukasza!