Widok

Firma 'megaron' nie płaci!!!!!

Firma 'MEGARON' nie wywiązuje się z płatności finansowych! Zwracam się z ostrzeżeniem, gdybyście nawiązywali z nimi współpracę!!!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaka umowa była zawarta? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam. Po zrealizowaniu kontraktu znajdą pretekst nie tylko by nie zapłacić, ale również domagać się pieniędzy od podwykonawcy (od zleceniodawcy też potrafią: http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/spor-mhmg-ze-spolka-megaron-gdanskie-zabytki-z-uwolniona,1712955,t,id.html ).
W przypadku mojej firmy nie zapłacili za wykonane roboty budowlane, obciążyli nas wyimaginowaną karą umowną (za niewykonanie prac niebędących przedmiotem umowy) w wysokości dwukrotnie przewyższającej należność za wykonane prace, skompensowali nienależne zobowiązanie z naszą fakturą, a następnie wpisali nas do Krajowego Rejestru Długów, pomimo że ów rzekomy dług już nie istniał, bo został przez Megaron skompensowany. Sprawę rozstrzyga nierychliwy sąd w Gdańsku. Na przykładzie mojej firmy, przypuszczam że podstawowym profilem działalności spóki Megaron sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Galaktycznej jest wyłudzanie pieniedzy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro ich siedziba mieści się na ul. Galaktycznej, to może oni z innej galaktyki pochodzą, gdzie brak uczciwości złodziejstwo jest normą ?? Niech lepiej przeniosą się na Marsa (też na Osowej) - będzie wiadomo skąd pochodzą ;D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
przyznaje racje oni obiecują ze zapłacą żeby tylko zwodzić a w końcu przestają płacić a sam dyrektor jest fałszywym człowiekiem podobno jest więżący to Bóg go ukarze niewiem co pani prezes o tym mysli
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciez sulewski to kafelkarz, robil w DE, zwial z falszywym passem, mial "miska" wstawionego, skonczyl zawodowke, pani prezes to byla barmanka, istna KARIERA NIKOSIA DYZMY!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
raz Sulewski próbował mnie "sprawdzić" na 250.000 ale mu się nie udało; niemniej jednak potwierdzam, że z MEGARONem nie należy robić ŻADNYCH interesów. Jak najdalej od nich.
Jeśli już, to pilnować mocno wszystkich kwitów: protokołów odbioru w szczególności, WZ'etek i innych dokumentów potwierdzających wykonanie prac/usług/dostawę towaru. W przeciwnym razie można się spodziewać najróżniejszych tricków.

p.s. w końcu kolekcja Porsche'aków Sulewskiego nie wzięła się z kosmosu^^ Aczkolwiek bywa na Galaktycznej ^^
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież sulewski to kafelkarz.mieszkal w bloku na obluzu.potem w chyloni.zona była barmanka.normalnie Nikodem dyzma.gdzie ABW jest???
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

już ich nie ma na ul. Galaktycznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najgorsze, że takie nieuczciwe firmy rosna jak grzyby po deszczu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zyski Pana Sulejewskiego to przede wszystkim nie zapłacone kaucje z umów.
Pozdrawiam wszystkich walczących o swoje pieniądze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda płacenie za prace w sopocie na dworcu pkp przez megaron?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słabo. . . . .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nie placi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważajcie na końcowe faktury z płatnościami i na pozostawione gwarancje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam, czekam już 2 miesiąc na płatność
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
megaron wyłudza pieniądze od firm nie płaci sprawa powina byc od dawna w prokuraturze myśle że po wyborach zajmą się tym przekretem na tak wielką skalę gdzie są urzędy kture powiny to kontrolować
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już piszesz to zwracaj uwagę na ortografię (ktury pisze się przez takie ó). Aczkolwiek do grona purystów językowych nie należę :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co teraz Megaron buduje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz przybliżyć temat ?
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak sobie piszemy od trzech lat i czy są już tacy, którzy otrzymali zapłatę? Nasza firma również czeka na płatność. Czy są chętni na zbiorową deklarację? Jest tu jak najbardziej podejrzenie popełnienia przestępstwa i to wielokrotnie. To nie wygląda na przejściowe trudności lecz sposób na robienie kasy. Prokurator to jednak nieco większe utrudnienie niż sądy gospodarcze w Gdańsku.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt Jestem firmą windykacyjną 604466619
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ten nr na pewno należy do firmy windykacyjnej ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja sobie czekam 16 miesięcy i jestem za zbiorowym pozwem czy ktoś jeszcze ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem jak najbardziej za mi są wini niewiele bo 28000 i pomimo wyroku sądowego i nakazu zapłaty kasa praktycznie nie do odzyskania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

też jestem za są mi dłużni 42000
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

plajta, po wybudowaniu dworca w sopocie i skasowaniu megaron bye bye, to tylko w PL takie cuda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry