Widok

Firma ochroniarska na terenie Banina i Miszewa

Miszewo Temat dostępny też na forum:
Witam
Jakie firmy ochroniarskie monitorują tereny Banina i Miszewa? Z jakimi macie podpisane umowy? Jaki gwarantują czas na dojazd i jak z wysokością opłat?
Dzięki i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz pewnie sobie sam odpowiesz robiąc reklamę :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie zgadłeś, wprowadzam się za tydzień, znajomy mieszka w Miszewie i chcemy się zorientować czy ktoś tu działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio do skrzynki pocztowej wrzucił mi coś Solid Security. Nie wiem co - reklamy palę przed przeczytaniem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Solid ma akurat akcję werbunkową w Baninie, byli dziś u mnie kusząc nową, lepszą ofertą. Podobno mają mieć jednoosobowy patrol na terenie Banina i okolic, ze stanowiskiem koło szkoły przy Tuchomskiej. Ja akurat mam Security. Na dziś Solid jest tańszy - 40żł netto. Przyznam, że przemyślę to sobie.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ares ochrania za 39,90 zł brutto !!!!!!!
Parkują pod strażą pożarna, siedziba Gdańsk budowlanych !!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie polecam juventus, długi czas oczekiwania, dłuższy niż w umowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solid już jeździ po Baninie i szukają tu pracowników, to wtedy stacjonować będą pod domem danej osoby która akurat ma służbę. Więc czas reakcji w nocy to pewnie max. 3-4 minuty do najdalszych ulic. Nie wiem tylko jaka jest cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moim zdaniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry