Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - ocena Korzystam od roku. Jestem zadowolony z menu. Korzystam aktualnie z diety o...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Dewra - opinia Korzystam z diety od 3 tygodni. Smaczne, różnorodne, bezproblemowa dostawa....
~Dewra
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 sierpnia 2023

Klaudia - opinia Duża różnorodność, wybór menu, dobry kontakt z biurem obsługi.
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Jan - opinia wątek zamknięty Generalnie nie polecam. Menu ubogie, zwłaszcza w opcji wege. Co gorsza,...
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Nie byłam przekonana do tego typu rozwiązań, ale po paru dniach stwierdziłam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Jakapaka - opinia wątek zamknięty Fit Jalorie testuje od 4 tygodni. Przemiła obsługa, ceny ok, jedzenie...
~Jakapaka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Patrycja Gołębiowska - opinia wątek zamknięty Jedzenie przepyszne, a dostawa (do Gdańska) zawsze na czas. Dania smaczne,...
~Patrycja Gołębiowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność przetestować catering, duży plus za spory wybór dostępnych...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2021

Paweł P. - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem catering Fit kalorie jest najlepszym cateringiem jaki...
~Paweł P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

ola - opinia wątek zamknięty Rozpoczynam swoja przygode z fit kaloriami,. To moj drugi tydzien na diecie...
~ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Jolka - opinia wątek zamknięty wszystko mi smakowało,jedzenie urozmaicone,estetycznie zapakowane
~Jolka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

Nika - opinia wątek zamknięty Przepyszne, różnorodne menu oparte o kuchnię śródziemnomorską. Dostawa zawsze...
~Nika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Catering fantastyczny wart swojej ceny!!! Probowalam cateringu z wielu firm i...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

michalkruk - opinia wątek zamknięty Super catering. Bardzo duży wybór diet, wszystkie posiłki są idealnie...
~michalkruk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Korzystalam z usług od października do grudnia 2019. Pierwszy miesiąc dania...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Mariola - opinia wątek zamknięty Bardzo pyszne, bardzo różnorodne i jeszcze jedno „bardzo” za wygląd
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Alex - opinia wątek zamknięty Próbowałam wiele cateringów i zdecydowanie najbardziej polecam Fit Kalorie....
~Alex
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Dobra jakość za bardzo rozsądną cenę. Posiłki urozmaicone, smaczne,...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

M. - opinia wątek zamknięty Po 3 miesiącach jedzenia tego samego mam już dość. Potrawy to głównie dania...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

So So wątek zamknięty potrawy są spoko ale obsługa to tragedia a kurier to masakra nie polecam z...
~zdzisław III wkurwiony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry