Widok

Fitness, siłownia Stogi?

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie znajduje się club fitness, ewentualnie siłownia najbliżej Stogów? Na Stogach pewnie nie ma, ale może coś w pobliżu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy tu ktoś jeszcze zaglada???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siłownia na przeróbce Drakkar
http://gkw-drakkar.pl/lokalizacja-gwkdrakkar
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No tak, też szukam siłowni na Stogach, niedawno się tu przeprowadziłam - przeprowadzka zakończona, dobrze by było poćwiczyć. A tu nawet zainteresowanych zbytnio nie ma - smutne, lepiej stać pod sklepem i patrzeć czy ptaszek czego nie zgubi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej.jest tez fitness w szkole podstawowej wtorek i czwartek.http://www.bluefit.pl/ stogi
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siownia jest w przedszkolu na szpakach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny zapomnijcie o siłowni zarówno w przedszkolu, jak i w Drakkar. to typowo dla facetów. W przedszkolu tylko "mięśniaki", a Drakkar nie ma żadnego sprzetu dla kobiet. Byłam i spradziłam, to nie dla kobiet. niestety o nas nikt tu nie pomyślał:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zajęcia w domu sztuki? jest gimnastyka wyszczuplająca jak i fitness z elementami salsy i jeszcze kilka innych...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może czas na nowy biznes? :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest Fitness na Stogach Fit Lady na ul. PAWIA 4 :) wraz z silownia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry