Widok

Fitness vital gym w Żukowie - proszę o opinie.

Fitness vital gym w żukowie ktoś był?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Silownia na najwyższym poziomie, Sprzęt super. Sala do Spinningu Bajka. A jak zobaczycie Gabinet masazystek to stwierdzicie że lepiej być nie może. Byłam tam 18 na Otwarciu. Dla mnie najważniejsze jest to że Jest Spinning i Sauna ;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem na otwarciu. Jak na Żukowo to super sprawa. Według mnie siłownia lepsza niż tiger na Szadółkach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tą różnicą, że w Tigerze na szadółkach, jak i w innych trójmiejskich klubach w szatniach są prysznice....i nie trzeba przechadzać się w ręczniku po całym klubie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
TO JA ATAKUJE W TAKIM RAZIE SEZON IDZIE :) BYŁEM SPRZET SIŁKA PETARDA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
konkurencja pewnie :) ale w Zukowie chyba nie ma innego klubu? wyszukałem w google i znalazłem fit fun...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jedno i to samo. stary klub zmienił nazwę i miejsce. ekipa została taka sama.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
poważnie trzeba przejść cały korytarz, żeby skorzystać z prysznica? pytam, bo zastanawiam się nad zmianą siłowni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie przeszadzajmy ze caly korytarz =3 metry . ;)
mnie i znajomym nie przeszkadza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
pójdę i się rozejrzę :) dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie petarda, sprzet jakiego nie widziałem nawet w 3city, duzo miejsca...nie wiem jak w godzinach porannych z parkingiem bo blisko przychodnia ale sam klub dla mnie No 1
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm dobra wszyscy tak zachwalają .... a ja trochę pomarudzę.
Jak dla mnie troche brakuje. Nie ma modlitewnika, sztangi do wiosłowania bo jest urwany zaczep, ławeczki do grzbietu, na temat miejsca hmmm też bym pomarudził. Chyba jestem zbyt wymagający :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
na temat miejsca nie ma co marudzić- trzeba było widzeć poprzedni punkt ;) teraz jest naprawdę na wypasie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no ja to bym tam jeszcze pozmieniał :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Średniej jakości klub. Widać że miejsce nie jest przystosowane typowo pod siłownie i klub fitness. Szkoda kasy. O wiele lepiej jest w Baninie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Darek pamietam.chodziles do banina niestety dalej te same nawyki masz jakzwykle nieprzebrane buty smierdzi od ciebie na kilometr i o cwiczeniach nie masz pojecia...nie bylem w tym klubie ale zazdroszcze im ze donich nie chodzisz bo przynajmniej tak.nie smierdzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ty ''klient s7'' chociaż wiesz do kogo piszesz. o imieniu darek jest tysiące ludzi, więc nie wypisuj bzdur o kimś kogo nie trawisz/buhahahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym zapoznał jakąś partnerke do morderczych treningów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odszedł Kamil, który prowadził zajęcia Zumba, to WIELKA strata dla tego klubu. Zajęcia z nim to była petarda, rewelacyjna energia, uśmiech, zabawa, naprawdę extra zajęcia, ale to już wszystko było i nie wróci ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie szlo o sprawy finansowe, slyszalem ze ten klub nie jest wyplacalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze nic. w Miejsce starego klubu teraz jest s7 Zukowo. Tragedia. Dali na recepcje jakieś nie ogarniete istoty. powiekszyli silownie o strefe cardio ale starych sprzętów nie raczą naprawić. Ceny poszły w góre Obecnie Karnet Open kosztuje 159zł a ja sie pytam za co? za zalane brudne łazienki i kible? za klejące się rączki u góry? Za słabe zajecia fitness? Stoje Na recepcji i się pytam czy mają chociaż imbus żebym sobie mogł maszyne ustawić .... mija miesiac. Klubu nie polecam . Z racji tego że za taką cenę to mam jakiś standard. Przeniosłem się do Good Lucka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam brak tam managera i porostu zadania a sprzęt i węzeł sanitarny. Łazienki to jakiś żart a cena karnetu jak w porządnej siłowni. Łazienki zagrxybione śmierdzi na kilometr i nie mają połączenia z szatnia. Można by tam zrobić fajny klub ale daleko jeszcze do tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest mi nie dobrze jak tam wchodzę. A zależy mi tylko na Zumbie. Jeszcze jak stara ekipa była rano to można było pogadać przy lądzie, zawsze byl uśmiech na twarzy. A teraz skwaszone miny od samego rana. Recepcjonistki nowe odburkują na zadane pytania. Łazienki obleśne tam chyba nikt nie sprząta ... Fuj. Ja tam się nie kąpie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda jest taka że klub powinien się dostosowywać do potrzeb klientów. Niestety obecnie zajęcia fitness nie są na dobrym poziomie. Oprócz Zumby i zajęć z Kamila nie ma na co chodzić. Brak atmosfery takiej przyjaznej. Chciałam ostatnio kupić voucher na zabieg kawiorowy dla Mamy . Poinformowano mnie że zabiegów już nie ma ...... Przepraszam ale co tam się dzieje ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzę klub super ale trzeba przyjść zobaczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co psujecie tak opinie. Na stronie jest wyraznie napisane ze w sierpniu ma byc remont. Mysle ze wszystko tam dojdzie do ladu. Pozdrawiam i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie opinie po remoncie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja już wróciłam do S7 po remoncie i jestem bardzo zadowolona, szatnia bardzo duża z bezpośrednim dostępem do prysznica i do sauny, duży wybór zajęć fitness ( teraz jest bardzo duża sala) i osobne miejsce do treningów personalnych. Widać, że trwa jeszcze "dopieszczanie" szczegółów, ale różnica ( i to na bardzo duży plus) w porównaniu do Vital Gym jest ogromna!!! Serdecznie polecam, tym bardziej, że są fajne promki na karnety :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To ja z chęcią pójdę i sprawdzę siłownię i siebie samą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra wróciłem na poranna siłownie podobnie jak moja żona po remoncie myślałem że powinno być tak że sprzęt nowy albo naprawiony przynajmniej a załoga to masakra kiedyś był klimat rano przychodziło się z ochota. Dla mojej żony brak Sylwia na zajęciach i poranne bezklimacie (dlaczego nie ma Wojtka?) oznacza że wolimy dojeżdżać 15km do My Gym, sorry S7 wiem że macie to gdzieś ale może ta opinia pomoże innym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klimat był, to wiemy wszyscy. Tylko nic z tego nie wynikało, no ewentualnie rosnące z każdym miesiącem zadłużenie siłowni. Hejt na S7 bo nie ma Wojtka? hm...Wojtek sam ich ściągnął, więc sam też doskonale wie dlaczego go nie ma już na siłowni. A demonizowanie s7 przez niektórych klientów Vital świadczy tylko o totalnym braku wiedzy na temat powodów przejęcia Vital Gym przez S7.
PS. Uważam, że każdy sam powinien sprawdzić czy siłownia mu odpowiada czy nie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wypowiadaj sie jesli nie znasz realiow "przejecia" pzdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kpina nawet nie ma masażystki o Pani dietetyk nie wspomnę która wie mniej niż ja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żukowo

niepubliczne przedszkole Kotek w Borkowie (4 odpowiedzi)

witam proszę o opinię o przedkolu Kotek w borkowie. Mial ktoś do czynienia z tamtymi paniami?...

do góry