Widok

Fizjoterapia dziecięcego porażenia mózgowego. Dziękujemy.

Na rehabilitację do Pana Pawła trafiliśmy, bo nasz syn choć juz prawie dorosły to ma problemy z chodzeniem i tak na prawdę z mężem wiedzieliśmy dlaczego potrzebujemy tej terapii.
Nam doktorzy dawali sprzeczne sygnały bo pediatra twierdził, że wszystko jest dobrze już, zaś inna zupełnie pediatra i ortopeda przedstawili czarny scenariusz a mamy niechęć do ,,specjalistów" siejących zamęty w naszych głowach.
I dopiero podczas pierwszej wizyty rehabilitant wnikliwie analizował dokumentację medyczną naszego syna, porobił testy z nim na leżąco i w chodzeniu i przedstawił swoje zdanie, iż jest zła motoryka podczas chodzenia i wzmożone napięcie mięśniowe.
Rehabilitację naszego synka pozostawiliśmy Panu Michałowiczowi. To była dobra decyzja jaką podjęliśmy, bo świetnie terapia była prowadzona i teraz syn lepiej już chodzi i się rozwija a
nasze wizyty u rehabilitanta dobiegły końca.
Podczas tych sesji nieraz było tak, że chodziliśmy tam nie tylko ćwiczyć, ale także porozmawiać.
Czasem już na wejściu z uśmiechem na twarzy pytał mojego synka czym tym razem zaniepokoił się, bo syn nie jest chętny do wysiłku. Ja dziękuję.
Moja ocena
obsługa: 6

jakość usług: 6

wyposażenie: 6

czas oczekiwania: 6

przystępność cen: 6

ocena ogólna: 6

6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Także jako rodzice możemy polecić owego Rehabilitanta na mózgowe porażenie. Dziekujemy za rozciąganie spastyki w nogach !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry