Widok

Focus Duo

Inwestycja powstanie dobrze skomunikowanej lokalizacji. Blisko jest stąd do tramwaju i przystanku SKM. Wbudowanie nowych domów w dzielnicę o rozbudowanej infrastrukturze zapewnia dostęp do placówek, które zapewniają codzienny komfort życia. Jednocześnie niewielka odległość od centrum Gdańska, a możliwość dojazdu do plaży w Brzeźnie zapewni wygodę osobom, które chcą na co dzień korzystać z ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Umowa deweloperska

Czy ktoś z Państwa czytał tę umowa ze zrozumieniem? To jakiś żart.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tyle na ile się znam a jest to moja 3cia umowa D. (Jedna od Inwest K, Robyga i teraz rozwazam FocusD.) to nie odbiega ona od standardu Ustawy Dew. ... w ktorym miejscu dostrzeglas Olu zart? Mam nadzieje, że nie w tym ze za zakup trzeba zaplacic ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co nie tak z tą umową?

Koniec robót

Czy wiadomo jaki jest realny termin oddania mieszkań ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Podobno wyrobią się w terminie czyli pewnie maj;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Dostepnosc

Orientuje sie ktos czy juz wszystko zostalo sprzedane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

weź zadzwoń, to się dowiesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

2019

robole na budowie powiedziały mi ostatnio że nie wcześniej niż koniec roku, więc kiepsko...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Oby ?

tam się nic nie dzieje, wszyscy robotnicy zeszli z budowy miesiąc temu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jest przyczyną? Spore opóźnienie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

podobno bedzie nowa ekipa.. ciekawe czy sie wyrobia do konca roku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tam co chwile jest nowa ekipa. Współczuje tym co maja tam mieszkać .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak kasy, brak ludzi
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedz

Po moim wcześniejszym pytaniu otrzymałam informacje, O takiej treści "odbiór końcowy po pozwoleniu na użytkowanie planowany jest koniec stycznia. "
Mam wrażenie, ze te terminy sa ciegle przesuwane.

Hej przyszli mieszkańcy

Zapraszam do grupy na fejsie dla przyszłych mieszkańców.
Wyszukajcie ją po nazwie osiedla.

W kupie siła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz podać nazwę grupy?

Nazwa grupy na fb

Nie mogę znalezc grupy na Facebooku. Mógłby ktoś podać dokladna nazwę? Z góry dzieki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nazwa grupy

Grupa nazywa się "focus duo mieszkańcy"
Czy komus udalo sie skontaktowac z przedstawicielem dewelopera? Ode mnie od jakiegos czasu nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na maile.. Zaczyna sie robic ciekawie.

Nowe ekipy

Podobno nowe ekipy są na budowie i coś robią dalej. Czy ktoś zauważył jakieś postępy? Jestem spoza Trójmiasta, więc nie podjadę tego zweryfikować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

O dziwo tak, od dwóch tygodni. Tylko przy odbiorach kochani bierzcie rzeczoznawcę. Tam jest tyle usterek i uszkodzeń. że aż przykro patrzeć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzezenie

Zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy - ostrzegam potencjalnych kupujących mieszkania, że osobiście drugi raz nie zaufałabym temu deweloperowi. Problemy z kontaktem, drobne szantaże, opóźnienia, niejasne zasady wprowadzania zmian lokatorskich, istotne błędy w sztuce budowlanej. Szkoda, że buduje to deweloper który kompletnie nie kontroluje sytuacji na budowie... Nie polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ode mnie odbierają telefony. (chociaż często są nie dostępni). Informacje z 30/11/18 .Prace trwają . Widziałam na własne oczy. Mozna tez zobaczyć swoje mieszkania. Odbiory są planowane do połowy XII . Niestety trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni na odbiory techniczne.Dopiero po tym czasie może nastąpić przekazanie własności. Deweloper idzie na rękę tym mieszkańcom którzy chcą zacząć już wykańczać mieszkania i przekazuje im klucze . Przypominam ,ze zgodnie z umową deweloper płaci odsetki za nieterminowe przekazanie własności. tylko czy warto wykańczać mieszkanie, które nie jest Twoje....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Macie Państwo świadomość, że 3 tydzień mieszkają w waszych mieszkaniach robotnicy (Ukraińcy)?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jezeli maja to skonczyc szybciej, to moga sobie mieszkac ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Pierścionek zaręczynowy - ile powinien kosztować? (67 odpowiedzi)

Pytanie chyba głównie do Pań... Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy, żeby nie zrobić z...

Cafe Olimp (18 odpowiedzi)

hej dziewczyny , czy któraś z was była może ostatnio w knajpce na 16 piętrze budynku PKO SA Cafe...

Serce Zajezdni Wrzeszcz (5 odpowiedzi)

Pojedynczy budynek mieszkalny realizowany przez tego dewelopera powstanie w otoczeniu dużej...

do góry