Pani Donatka rzeczywiście jak sie słyszy opinie i widzi w TV jest niesamowicie ciepła, uśmiechnięta i wesoła ale przede wszystkim o ogromnej wiedzy. Dobiera plan leczenia po wywiadzie i badaniu, bierze pod uwagę przeciwwskazania i wszystko tłumaczy. Po każdej wizycie wychodzę uspokojona. Jest dokładna podnosi na duchu. TAKI PIĘKNY CZŁOWIEK W ŚRODKU.
Mam 32 lata i od dłuższego czasu chodziłam na różne zabiegi do salonów kosmetycznych w celu zlikwidowania głębokich długich kurzych łapek i sińców pod oczami. Za każdym razem nie widziałam poprawy a pieniądze straciłam nie małe Po obserwacji znajomych, korzystających z usług w Klinice Bellezza-umówiłam się na wizytę. Dowiedziałam się jakie są przyczyny moich zmarszczek, cieni i dostałam zalecenie wykonanie badań. Sceptyczna do zabiegu – jestem typem niedowiarka przetestowałam Focusa Rf po dłuższej rozmowie z dermo kosmetologiem. Poza tym cena mnie zaskoczyła-widać, że nie liczą się pieniążki ale zadowolenie pacjenta, jeszcze nie spotkałam wcześniej takiej osoby w podobnym zawodzie, wspaniałe podejście-godne podziwu Pani Donatka wykonała zabieg na skórze wokół jednego oka i podeszłyśmy do lustra.