Odpowiadasz na:

Footbag

Siemanko,

Od około 2 lat gram w footbag. Szukam ludzi, którzy też pasjonują się tym sportem i chcą wspólnie potrenować.

Info na maila: footbaggd@gmail.com

Pozdro

Siemanko,

Od około 2 lat gram w footbag. Szukam ludzi, którzy też pasjonują się tym sportem i chcą wspólnie potrenować.

Info na maila: footbaggd@gmail.com

Pozdro

zobacz wątek
11 lat temu
~jk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry