Odpowiadasz na:

kpina

to jakaś kpina to osiedle, kto pozwolił na budowe w takim dole? kurierzy, karetka nie ma nawet gdzie przystanąć!!! to jest jakiś zart

to jakaś kpina to osiedle, kto pozwolił na budowe w takim dole? kurierzy, karetka nie ma nawet gdzie przystanąć!!! to jest jakiś zart

zobacz wątek
4 lata temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry