Widok

Forsell call center co i jak?

Czy ktoś kiedyś pracował w forsellu? Jak wygląda atmosfera system pracy zarobki ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Selekcja naturalna. Słabi zawsze kończą w żołądku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ktos jeszcze sie wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym się coś dowiedział , bo dzisaj znów się jedna ogłasza z przymorza o tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś się wypowie jak tam jest teraz ? Pracowałem tam jakies kilka lat temu i była tragedia. Głównie ze względu na jedną osobę, ktora była na wyższym stanowisku. Ciekawe, czy jeszcze tam pracuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie zarobki w 3city. Omg. Chyba zostanę na prowincji jednak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kadra została zmieniona na nieporównywalnie lepszą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry