Widok

Forum member lost, cannot find Her for 3 days

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Witam, nie jestem polskim, ale wiem, że jeden z członków fourm kocio w osobie http://forum.trojmiasto.pl/?act=user&id=40881

Przez ostatnie 3 dni zostanie ona utracona, nie odbiera swojego telefonu, a nie on-line w dowolnym miejscu.
Jeśli ktoś zna jej osobiście, prosimy mógłbyś sprawdzić jej adres domowy, nie znam jej adres domowy inaczej bym sobie sprawdzić, wiem tylko, że mieszka w Kosakowie. Już poinformował o tym na pogotowie 112.

Licząc na pomoc.

Hello guys, I am not polish but I know one of the fourm members Kocio in person, http://forum.trojmiasto.pl/?act=user&id=40881

For last 3 days she is lost, not picking up her phone, not online anywhere.
If anyone knows her in person, please could you please check out her home address, I don't know her home address otherwise I would check myself, all I know is she lives in Kosakowo. I have already reported about it to the emergency service 112.

Hoping for your help.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie panikuj.
Kocio żyje i ma sie dobrze.
Przed chwilą z Nią rozmawiałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak mogę bez paniki, gdyby zniknął na 3 dni?
Czy mógłbyś opowiedzieć ją do mnie zadzwonić, zna mój numer powiedzieć jej Fedor zapytał.
Dziękuję Ci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Czy mógłbyś opowiedzieć ją do mnie zadzwonić, zna mój numer powiedzieć jej Fedor zapytał.

Ona już to wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wie, co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wie, że próbujesz się z Nią skontaktować i wie, że prosisz Ją o telefon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdzie ona jest ? Proszę powiedzieć jej zadzwonić do mnie lub przynajmniej spadnie mi sms mówi, że jest ok, nie mam zamiaru się z nią przejmować, po prostu chcę się upewnić, że wszystko jest w porządku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko jest w porządku.
Więcej napiszę Ci na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można napisać do mnie na prywatne, co się dzieje, ja oszaleję z bardzo złymi myślami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ona jest odnaleziony i pytanie jest zamknięty, dziękuję wszystkim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry