Widok

Fotele dla krasnoludków

Drodzy Państwo, bilety w cenie 90zl zobowiązują do zapewnienia widzowi komfortu oglądania spektaklu, a nie katorgi ! Oglądając w sobotę Grease co 10 minut z mężem patrzylismy na zegarek - kiedy wreszcie będzie koniec. Musical świetny, ale prędko nie wrócę do Muzycznego ze względu na fatalne fotele, które zostały zaprojektowane chyba dla ludzi do maks 150cm wzrostu!
Moja ocena
Teatr Muzyczny kategoria: Teatry
repertuar: 5
 
nowości: 5
 
komfort: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: -
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
He he. To niech się Państwo do Romy nie wybierają. A na drugi raz prosić o pierwszy rząd na parterze lub amfiteatrze i po kłopocie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAM SA OSZUŚCI!KOZIŁEK MATOŁEK DLA DZIEC JEST WYSTAWIANY W OBSKURNYCH WARUNKACH NIE IDŻCIE NA NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
SZKODA KASY
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda , byłam zadowolona,że mam ostatnie miejsce w ostatnim rzędzie na parterze bo dzięki temu nie musiałam siedzieć z nogami pod brodą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podzielam tę opinię !!! Ja też siedziałam zdrętwiała, odległości między rzędami bardzo małe. Proszę o nazwisko autora tego dzieła , warto poznać projektanta !!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teatr Muzyczny z widownią dla dużej sceny powstał już jakiś czas temu i faktycznie miejsca między rzędami było niewiele, ale były to standardy sprzed 30 lat. Miejmy nadzieję, że na nowej widowni dużej sceny będzie wygodniej, a będzie można to sprawdzić (miejmy nadzieję) już jesienią 2013 roku. Na starej widowni miałam kilka takich miejsce, gdzie siedziało się komfortowo i dokładnie tam kupowałam bilety. Chciałam nadmienić, że mam wzrostu nieco ponad 180 cm i bywa, że w autobusie siedzi mi się niewygodnie, ale z tego powodu nie odsądzam od czci i wiary jego kierowcę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry