Foto BRAVO - Fotograf

Studio fotograficzne

Gdańsk, Podwale Grodzkie 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdjęcie na dowód wątek zamknięty Najgorsze miejsce dla robienia zdjęcia na dokumenty. Obsługiwał mnie młody...
~Pan Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Ksero wątek zamknięty Zdaję sobie sprawę, że to nie jest zasadnicza sfera działalności punktu, ale...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Miernie wątek zamknięty Niestety Ci państwo w ogole się nie uśmiechają. Trochę słaba atmosfera i...
~Gumi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

najlepszy fotograf w Gdańsku wątek zamknięty Od kilku lat jestem stałą klientką zakładu fotograficznego w City Forum....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Zadowolona klientka wątek zamknięty Dziwią mnie negatywne opinie o obsłudze. Byłam już kilka razy w tym zakładzie...
~Amelia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Masakra wątek zamknięty Jestem naprawde zażenowana,ze w dzisiejszych czasach i przy takiej...
~agawka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

MASAKRACJA wątek zamknięty Boże święty, nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim absurdem, żeby płacić 6...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

zdjęcia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona .Obsługa bez zarzutu .Zdjęcia w 10 min. Miałam do...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Strzeżcie się starszej Pani wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu wyszedłem od fotografa tak zły. Kompletny brak...
~Ktoś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty dobry kontakt, szybka realizacja zlecenia (na miejscu - czekalam 5 minut),...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

KPINA !!! wątek zamknięty Starsza Pani (blondynka) próbuje wysoką kulturą do klienta nadrobić fatalny...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

dobra jakość zdjęć wątek zamknięty Polecam ten zakład fotograficzny. Fajne jest to, że można przesłać zdjęcia na...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Nie polecam. wątek zamknięty Nie polecam. Bardzo drogo, nie potrafią spełnić wymagań dającego zdjęcia do...
~Ogromniezawiedziony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

OK ! wątek zamknięty Tydzień temu robiłam zdjęcia do dyplomu w zakładzie fotograficznym w City...
~Weronika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lipca 2009

bez komentarza.. wątek zamknięty Chodzi o zakład fotograficzny w ETC. Niedawno robiłam zdjęcia dyplomowe w...
~klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

zdecydowanie polecam :))) wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Zdjęcia zawsze zrobione są na czas. Ostatnio miłym...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry