Foto Żukiewicz

Studio fotograficzne

Gdańsk, Wajdeloty 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stała klientka od lat - ocena nowy temat Profesjonalnie zrobione zdjęcia do dowodu, z dobrym oświetleniem, ustawieniem...
~Stała klientka od lat
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 września 2024

JD - ocena Bezdyskusyjnie najlepszy fotograf w trójmieście. Miła obsługa i profesjonalne...
~JD
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 grudnia 2023

Leszek - opinia Dzisiaj żona wykonywała zdjęcia do dowodu. Profesjonalne zdjęcie i bardzo...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Jest to zdecydowanie najlepsze studio fotograficzne w którym kiedykolwiek...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2022

zuz - opinia wątek zamknięty Wszystko super. Bardzo miła Pani, która zna się na rzeczy. Polecam.
~zuz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Przemila Pani Fotograf.! Zdjecia do dokumentow oraz zdjecie rodzinne wyszly...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2022

Emi - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne studio, to nie punkt robienia zdjęć, a studio...
~Emi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Jedyna osoba u której na zdjęciach do dokumentów wychodzi się dobrze. Pani...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Baaaardzo polecam. Przemiła pani fotograf, bardzo ładne studio, zdjęcia...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco wszystkim! Pani fotograf przemiła, profesjonalna, pomocna i z...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Piękne zdjęcia do dokumentów wątek zamknięty Najładniejsze zdjęcia do dowodu, paszportu czy innych dokumentów....
~niki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

zdjecia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie posiada "foto żukiewicz",...
~kamil.s
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Super. wątek zamknięty Świetne zdjęcia. Wg mnie najlepszy fotograf w okolicy. Piękne zdjęcia do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2016

dobry zaklad wątek zamknięty jak dla mnie zdjęcia legitymacyjne mogłyby być mniej wyretuszowane (wszystkie...
~Stef
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

NAJLEPSZY FOTOGRAF W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Cała nasza rodzina od lat korzysta z usług Foto Żukiewicz i jest to jedyny...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Pani fotograf godna polecenia wątek zamknięty Potwierdzam poprzednie opinie, ze pani fotograf na Wajdeloty robi wspaniale...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Profesjonalna usługa świadczona przez profesjonalną panią fotograf. Nie ma...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Najlepszy zakład fotograficzny w Trójmieście wątek zamknięty Szczerze polecam - cała moja rodzina jest klientem Zakładu od zawsze -...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Do tego fotografa trafiłam po pozytywnych opiniach moich współpracowników i...
~dra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Super zdjęcia!! wątek zamknięty Witam! Zamieszczam swoją opinię dla tych, którzy tak jak ja poszukiwali bądź...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry