Fotografie dawne Strzyża
~Mieszkaniec Strzyży
89.76.59.*
(11 lat temu) 5 lutego 2015 o 15:45
Mieszkam w dzielnicy Strzyża przy ulicy Moniuszki od 1950 roku. Tu się urodziłem. Poszukuje zdjęć z okresu międzywojennego i z czasów wojny, może gdzieś takie są?
0
0