Widok

Fotoradary Słowackiego?

Motoryzacja Niedźwiednik Temat dostępny też na forum:
Witam,
mam pytanie czy na ul.Słowackiego w kierunki Matarni i w drugą stronę są zawieszone kamery czy to są fotoradary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odcinkowy pomiar predkosci..uwazaj!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Aha czyli liczą średnią prędkość przejechanego odcinka a nie aktualną prędkość tak?jade tam busem wiec predkosci nie rozwine za duzych tam tylko myslalem ze jak przejechalem przy tym troszke nie przepisowo ro czy dostane foto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak. Dodatkowo jak wjedziesz ze zbyt dużą prędkością to masz mandat na wejście. Drugi możesz zarobić na końcu odcinka.

Natomiast na Słowackiego pomiar odcinkowy nie działa jeszcze (kamery nie są pomalowane na żółto chociażby), bo są problemy z tym kto ma je "obsługiwać".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
jakim trzeba być debilem żeby pisać o odcinkowym pomiarze w tym miejscu, to są zwykłe kamery ale idioci zjeżdżający od strony Matarni uważają to za fotoradary
można spokojnie zapi..lać tylko trzeba uważać jakieś 500m za lasem po prawej stronie lubią się ustawić z radarem
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
cóż, trzeba być debilem, żeby pisać w temacie, o którym się nie ma pojęcia. To jest odcinkowy pomiar prędkości, który po prostu nie wystawia mandatów, bo nikt nie chce go wziąć w opiekę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są zwykłe kamery a nie żaden odcinkowy pomiar prędkości. Na Słowackiego jeszcze nie ma takiego pomiaru. Może w przyszłości. Ale wtedy muszą pojawić się tablice informujące.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Człowieku czemu piszesz jakieś bzdury, chociaż nie masz pojęcia w danym temacie? Na słupie są 4 kamery, dwie kamery (mniejsze) to jest chwilowy pomiar prędkości (pętle w asfalcie), oraz służy do podglądu natężenia ruchu, a pozostałe dwie (większe) to jest odcinkowy pomiar prędkości. Został zainstalowany w ramach projektu TriStar i służy w celach statystycznych. Oba rodzaje pomiarów służą w celach statystycznych i podglądowych, bo gdyby miały produkować mandaty to jak napisałeś, musiały by być żółte, oraz musiała by być tabliczka informująca o pomiarze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
no i? tez mi wyczyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie trzeba mieć WRC żeby przejechać ten odcinek z prędkością 150-180
przy silniku 120km
wiem bo sam tyle grzałem-ale w nocy jak jest pusto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry