Widok

Fregata

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Fregata to dziesięciopietrowy budynek, który stanął na placu zaraz obok dużego sklepu spożywczego na skrzyżowaniu al. Hallera z ul. Kościuszki. Wysokością dorównuje istniejącym już budynkom mieszkalnym zlokalizowanym w tym rejonie miasta. Na dwóch dolnych kondygnacjach powstały punkty usługowe. Na pozostałych ośmiu pietrach znajduje się 57 mieszkań o powierzchniach od 34 do 95 m kw. Najwięcej z nich stanowią lokale dwu- i trzypokojowe. W budynku zostały zainstalowane dwie windy łączące ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepsza taka lokalizacja w pobliżu pasa nadmorskiego niż wypizdowo na myśliwskiej lub też łostowickiej....Bądź co bądź to centrum wrzeszcza, a ogródki tez kupi developer - wszak era dzialkowców musi minąć bezpowrotnie. Co zaś się tyczy widoku z okna, to owszem jest i na morze i to jest piękne......
NO coż jeden lubi centum,a inny zadupie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

spoko inwestycja

Bardzo elegancki budynek, ładnie wykończony, zupełnie nowa jakość w tej dzielnicy. Jasne, że jest drogo, ale jak kto nie ma kasy, to kupuje se na Szadółkach. A to jednak w centrum miasta i nad morze niedaleko. Pewnie, że zaraz napiszą malkontenci, że ruch, tramwaj i w ogóle. Takim radze się do Sforchnigaci przenieść. Tramwaju tam ni ma.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

a mi się podoba

ostatnio szukałem mieszkania we Wrzeszczu - i w sumie Doraco wypadło najlepiej pod względem metraży i cen - jeden koleś z firmy H próbował mi sprzedać miejsce za 45 tys złotych :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super lokalizacja

Za samą lokalizację warto zapłacić. I Baltic Arena pod bokiem :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry